Skocz do zawartości

Nowości!

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Siema Siema...

W ostatnim tygodniu został zaktualizowany SKLEPSMS dzięki owej aktualizacji nasi administratorzy JA+ mają ułatwioną robotę ponieważ nie muszą tworzyć kont dla adminów serwerów bo robi to za nich sklep,  w końcu można dodać 1 usługę na np. 2 serwery.

Dodaliśmy nową domenę k4u.pl dzięki tej domenie możecie szybciej wchodzić na forum (forum.k4u.pl), sklep (sklep.k4u.pl), sourcebansa (bany.k4u.pl), a nawet teamspeak (ts.k4u.pl).
Na pewno każdy z użytkowników bardziej zawansowanych zauważył ze sourcebans  działa nieco wolniej lecz staramy się to ogarnąć jak najszybciej, powodem do zmiany hostingu www gdzie stał sorucebans było zamknięcie owego hostingu.

Dziś (30.03.2021) Zaktualizowałem lekko Serwer (retake only pistol) a można powiedzieć ze zrobiłem go na nowo, został zmieniony system rank, nowe skiny/rękawiczki/agenci dodano flagę z jakiego kraju pochodzi gracz.

Oraz serwer Areny 1vs1 zostaną dzisiaj(30.03.2021) przeniesione na serwer dedykowany.

Pozdrawiam Cieplutko z rodzinką
SIWY!

• Nasz człowiek! 3
  • Super 1

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.