Skocz do zawartości

[Odwołanie od warna] [tomek_]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick: @ tomek_

✘ Ilość otrzymanych niesłusznie blokad: 1

✘ Powód: Witam, chciał bym się odwołać od warna za SPAM. Niestety chciałem odpowiedzieć na plebiscyt, nie zauważyłem że takowy plebiscyt ma swój regulamin dowiedziałem się dopiero po fakcie złamałem 2 podpunkty o których nie miałem pojęcia że istnieją. Dostałem notkę od @ marcelo że złamałem takowy regulamin niestety podczas edytowania posta napisał do mnie kolega na discordzie i chciałem zobaczyć przez co wyłączyłem przeglądarkę, wchodzę na forum i chciałem to zmień choć już niestety nie mogłem chciałem napisać do @ marceloże nie mogę tego edytować ale w tym samym czasie dostałem warna od @ Dave . warn został jak najbardziej nałożony słusznie. Więcej tak się nie pomylę mam nadzieję że sprawa się wyjaśni. 

Logo.png

• Haha 2
  • Woow 1
  • Przykro mi 1
  • +1 1

• Zarząd

Z jednej strony to nieszkodliwa wpadka, któremu każdemu się może przydarzyć. Natomiast z drugiej problem ewidentnego nieprzemyślenia i niedbalstwa w korzystaniu z forum.

Podtrzymuje decyzję Moderatorów, ostrzeżenie zostaje. 

• Haha 1
  • +1 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.