Skocz do zawartości

Pozytywnie [Skarga] [BoskizPolski]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick : @ tomek_

✘ Nick podejrzanej osoby: @ BoskiZPolski

✘ Steam id(podejrzanej osoby): nie jest potrzebne

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:  żadna 

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: forum kill4u

✘  Opis sytuacji:

Witam, chciał bym zgłosić skargę na pana @BoskizPolski 

Sprawa wygląda następująco (Streszczenie) : Napisałem kiedyś do pana Boskiego że jest przydupasem i itp. Za wszystko oberwało mi się dostałem blocka na 
ok 5/6h i słownego warna od Turtle. Teraz pan @ BoskiZPolski  wykorzystuje to że nie chcę z nim rozmawiać wdaję się specjalnie w dyskusje ze mną, od chwili
gdzie pan @ BoskiZPolski  zaczął pisać przypomnę do 15 latka że się z nim umawiałem na takowy "Seks"
jestem bardzo zaniepokojony bo podobno z drugiej strony monitora siedzi dorosły mężczyzna. Mam ostatnio lenki boję się że ktoś mnie porwie itp.
Nie jestem jakoś bardzo zadowolony z mojego ostatniego zachowania, jestem bardzo toksyczny od momentu pisania z @ Krang i @ BoskiZPolski  na chatboxie 

Głowna: skarga!

Witam, chciałem zgłosić prowokowanie mojej osoby. Pan @ BoskiZPolski  prawie codziennie próbuje mnie sprowokować, ostatnio doszło do sytuacji gdzie pan @ BoskiZPolski  zaczął 
mi mówić że się z nim umawiałem na "sex" mam 15 lat po przeczytaniu tego byłem bardzo zaniepokojony bałem się wychodzić z domu ponieważ jak wiemy pan @ BoskiZPolski  jest dorosłą 
osobą i pisząc takie rzeczy do 15 latka zacząłem się bać nie wiedziałem co zrobić zaczął mnie prowokować coś w stylu pisać codziennie, Hej misiu, Co tam Misiu i Hej mysiu-pysiu, ipt itd.
Starałem się na to nie zwracać uwagi ale bałem się i czasem mu odpisałem cześć oglądałem dużo filmów po tym
jak łapią pedofili xD i sę pomyślałem że Pan @ BoskiZPolski  to taki pedofil, Postanowiłem zebrać dowody i złożyć skargę na pana Boskiego. Wydaje mi się że moje zachowanie jak i pana boskiego 
nie było odpowiednie do danej sytuacji obawiałem się o moje życie ale wziąłem się w garść. Pan @BoskizPolski po napisaniu mu co to jest prowokacja poczuł zagrożenie i zaczął się bronić screenami 
które nie miały i tak czy siak sensu bo poniosłem za
nią pełną odpowiedzialność, przy okazji słownego warna i blocka na chatboxie. przez to co @BoskizPolski pisał na pewno odbije się to kiedyś na mojej psychice przez te "Gejowskie teksty" nie mam nic do
Gejów nie jestem jakimś homofobem mi to nie przeszkadza ale nie lubię jak ktoś pisze do mnie w takim stylu jak ktoś wie że tego nie lubię, nie raz stanął w mojej obranie @hnn ale czas to zakończyć
bezsensowną główno burze!. ale jak wiemy Pan @ Krang też nie jest tutaj ofiarą tego wszystkiego bo brną też w to z nami pisząc do nas że forum nie jest dla naszej Trójki (Mojem, Mastera i Milanda)
ale to nie w tym odcinku tutaj jest skarga na pana boskiego.

Pan boski z polski za to co do mnie pisał mógł by pójść do więzienia za np. Pedofilstwo

Prokuratura zaskarża rażąco niski wyrok 5 lat pozbawienia wolności dla pedofila. 
Prokurator zarzucił rażącą niewspółmierność kary orzeczonej wobec sprawcy, domagając się jednocześnie kary 12 lat pozbawienia wolność

Chciał bym dopisać że osobą poszkodowaną jest również @  hnnrobipozar  i @ MasterOfPyro ponieważ oni też byli ostro prowokowani chłopaki jak i ja mamy swoje zasady i nie lubimy jak ktoś je łamie np. taki @Boski lub @Krang  

LINKI DOWODOWE!

Prowokowanie:
https://imgur.com/ovlZxq6
https://imgur.com/mR12mMo
https://imgur.com/DPe0drw
https://imgur.com/17p9AbV
https://imgur.com/QEHYtvT
https://imgur.com/m28nFny
https://imgur.com/1QI8gbe

będzie trzeba więcej to się załatwi

Screen z tego jak hnn stanął w mojej obronie -> https://imgur.com/TyqS51z

Podlizywanie się krangowi:
https://imgur.com/4SDw6id

Screeny którymi się bronił BoskizPolski:
https://imgur.com/hRRn1oY \______\ https://imgur.com/k6Qll5p
https://imgur.com/xPlxVPn  /                  /   

PS. za dzisiejszą dyskusję która zaczęła się od pana @BoskizPolski znów dostałem Blocka na 30min czemu bo pisałem @ MasterOfPyro żeby się uspokoił jak i odpowiadałem na prowokowanie ze strony @boskizpolski
ponieważ zaczął wypisywać rzeczy z regulaminu które niby złamaliśmy. i które sam nie jedno krotnie złamał KEKW

Prowokacja – podstępne i celowe działanie osoby trzeciej mające na celu spowodowanie reakcji ofiary | dla osób które nie wiedzą co to prowokacja poczytaj sę o tym @ Krang

Chciałbym żeby tą sprawą zają się ktoś inny oprócz @ Krang ponieważ nie jedno krotnie przymykał oko na zachowanie pana @BoskizPolski nie dając mu blocka podczas gdy mnie prowokował i moich prawników jak i starych  

Moja opinia: Wydaje mi się że pan @Krang nie nadaje się na role Zarządu a pan Boski powinien ponieść konsekwencje tego co zrobił, ja z chłopakami też nie jesteśmy jakimiś aniołkami
nie potrzebie odpowiadaliśmy na prowokacje Boskiego i wdawaliśmy się w bez sensowne dyskusje ale jest jak jest.

"przestań mi k**wa rodzinę prześladować"

Edytowane przez BartexPL
  • Haha 3
  • Woow 1
  • +1 3

Cytat

Sprawa wygląda następująco (Streszczenie) : Napisałem kiedyś do pana Boskiego że jest przydupasem i itp. Za wszystko oberwało mi się dostałem blocka na 
ok 5/6h i słownego warna od Turtle. Teraz pan @ BoskiZPolski wykorzystuje to że nie chcę z nim rozmawiać wdaję się specjalnie w dyskusje ze mną

Przypomnę co pisałeś:
1.png.35f9d262289eeae19c05a4160264e439.png
2.png.63dca9374aaf708edb2e4c02ed47a5c5.png
3.png.6e257748a4860fa137026bfc7c97951d.png

Cytat

gdzie pan @ BoskiZPolski zaczął pisać przypomnę do 15 latka że się z nim umawiałem na takowy "Seks"

To jest internet. Jeśli wziąłeś to na poważnie, to wyłącz internet i go nie włączaj do czasu kiedy zrozumiesz co to je i z czym to się je. W sumie nawet konkretnej oferty nie było, więc tym bardziej nie wiem o co CI chodzi, ale tak w sumie:
5.png.6c1c0798f3f77b652c81192c42ac6d2c.png  <------ XKurwaD

Druga sprawa to:
4.png.3c36e9b6a13f400f0711e33cb9d895f8.png 
Masz 15 lat czyli według polskiego prawa jesteś legalny XD

Cytat

jestem bardzo zaniepokojony bo podobno z drugiej strony monitora siedzi dorosły mężczyzna. Mam ostatnio lenki boję się że ktoś mnie porwie itp.
Nie jestem jakoś bardzo zadowolony z mojego ostatniego zachowania, jestem bardzo toksyczny od momentu pisania z @ Krang i @ BoskiZPolski na chatboxie 

Ja też jestem zaniepokojony bo z jednej strony siedzi dorosły mężczyzna, który robi sobie jaja w necie, a z drugiej strony 15 letni Piotrek, który ma nick Tomek i bierze wszystko na poważnie. Czy tylko ja czuję ironie? Obwinianie mnie i @ Krang'a o to, że jesteś bardzo toksyczny to największy żart tej skargi. W wieku 15 lat u chłopaków zaczyna się okres dojrzewania, stają się buntownikami i w ogóle. Na to możesz zwalać winę, ale nie na mnie i @ Krang.
Napiszę to jeszcze raz. TO JEST INTERNET. 

Cytat

Witam, chciałem zgłosić prowokowanie mojej osoby. Pan @ BoskiZPolski prawie codziennie próbuje mnie sprowokować, ostatnio doszło do sytuacji gdzie pan @ BoskiZPolski zaczął 
mi mówić że się z nim umawiałem na "sex" mam 15 lat po przeczytaniu tego byłem bardzo zaniepokojony bałem się wychodzić z domu ponieważ jak wiemy pan @ BoskiZPolski jest dorosłą 

Nie sprowokowałem Cię ani razu. Nie znasz poprawnej definicji słowa "prowokacja". 
Wyżej wyjaśniłem zarzut "umawiania się na sex".
Jak się bałeś wychodzić z domu to nie załączaj neta i graj w gry planszowe. 
Czy ty naprawdę myślisz, że przyjadę do Ciebie? Nie mam co robić? Druga sprawa nie mam auta :kekwmoji: 

Cytat

osobą i pisząc takie rzeczy do 15 latka zacząłem się bać nie wiedziałem co zrobić zaczął mnie prowokować coś w stylu pisać codziennie, Hej misiu, Co tam Misiu i Hej mysiu-pysiu, ipt itd.

Nie wiem o co tutaj chodzi, więc to zostawię. 

Cytat

Starałem się na to nie zwracać uwagi ale bałem się i czasem mu odpisałem cześć oglądałem dużo filmów po tym
jak łapią pedofili xD i sę pomyślałem że Pan @ BoskiZPolski to taki pedofil, Postanowiłem zebrać dowody i złożyć skargę na pana Boskiego. Wydaje mi się że moje zachowanie jak i pana boskiego 

Może jeszcze pójdziesz na policję i będziesz w TVN XDDDDDDDD

Cytat

nie było odpowiednie do danej sytuacji obawiałem się o moje życie ale wziąłem się w garść. Pan @BoskizPolski po napisaniu mu co to jest prowokacja poczuł zagrożenie i zaczął się bronić screenami 

Jaki ty jesteś dzielny. Dobrze, że wziąłeś się w garść i postanowiłeś napisać skargę. 
Nie napisałeś mi czym jest prowokacja, a jedynie podałeś mi jakąś kiepską definicję prowokacji.

Cytat

5.png.6c1c0798f3f77b652c81192c42ac6d2c.png

Cytat

Chodziło o @ Krang

Cytat

Chodziło o @ Krang

Cytat

Nie wiem o co chodzi

Cytat

Pisałem o tym wyżej. 

Cytat

Odpowiedź do wpisu @ MasterOfPyro10.png.579a864845886453b5bb97f78dcbb114.png

Ogólnie to jest taka funkcja jak zablokuj użytkownika :) Polecam

Edytowane przez BoskiZPolski
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Pozdrawiam fanów,
Boski Z Polski

• Zarząd

Że ci się chce takie brednie wymyślać w 1-szej części. Szanuje. 

Co do tej "poważnej" części skargi. Zacznę od Mojej blokady i warna od naszego Moderatora @ Turtle - złamałeś regulamin, dostałeś warna. Logiczne.

Jak najbardziej masz prawo mieć odmienną opinię od mojej i możesz inaczej interpretować takie słowa jak "prowokacja".  Moim okiem @BoskiZPolski  nie prowokował, czasami zdarzyło mu się palnąć niesmaczny bądź nie na miejscu tekst, ale zwracałem mu uwagę słowną i tego błędu nie powtarzał. Większość tych screenshotów pochodzi z dzisiaj, gdzie tak samo odcisnąłeś piętno jak @BoskiZPolski .

Umysł mi podpowiada na Twoim miejscu - jestem prowokowany przez x użytkownika, więc go zlewam i staram się nie odpisywać na jego zaczepki. Gdy faktycznie przeszkodzi mi jakaś jego wiadomość, to używam opcji "Zgłoś" i zajmuje się tym Moderator. 

Na dodatek Twoje zachowanie jest bardzo toksyczne na SB, co już podkreśliłeś w skardze jednocześnie odpowiadając sobie na Twoje poprzednie blokady. Shoutbox od pewnego czasu jest oceniany luźniej, ale to nie znaczy że jest oborą i możecie pisać co chcecie i na co macie ochotę. 

Dlaczego wszyscy potrafią się dostosować do regulaminu tylko Wy nie? Czasami sobie myślę, że shoutbox wam tylko służy do pisania jak w "zamkniętej" grupie. 

@  hnnrobipozar  nie przeczytaliście nawet linijki regulaminu, a myślicie że macie rację. Ci którym na prawdę zależy być na forum przeczytali regulamin i starają się nie łamać go a jak raz czy dwa się zdarzy to wyciągają z tego wnioski. W waszym przypadku to nie skutkuje, gdy Wasz kolega Tomek dostaje blokadę i się później pulta że dostał go bezpodstawnie. 

Ja warnów Wam nie wystawiam, bo wiem że to nic nie zmieni. Warny wystawiam wtedy, kiedy chce użytkownika czegoś nauczyć że nie robi się tak czy siak. W Twoim przypadku nie ma czego uczyć (mam na myśli o Was), bo jesteście osobami funkcyjnymi, ale myślałeś że cel uświęci środki. :|

I nie chodzi tu o to, czy Moderator mnie lubi czy nie lubi. Moderator podchodzi neutralnie do takich sytuacji, nie jest po niczyjej stronie w takich sytuacjach. Stosunki personalne zostają na boku. 

W pracy - możesz swoich współpracowników lubić bądź nie, ale pracę musicie wykonać. 

@  hnnrobipozar  edit wyżej miał lekko przesłanie poza tematem, ale dobrze wiesz o co chodzi. Nie mam pojęcia jaki jesteś, po prostu Cię nie znam. Jeżeli jesteś wrażliwy i delikatny i sobie nie życzysz takich wiadomości w Twoją stronę, to po prostu to napisz - jeżeli druga osoba myśli trzeźwo, to Cię zrozumie. 

Ale skoro odpisujesz, nabierasz ofensywy to ta karuzela się nakręca i dajesz tej drugiej osobie znać że wszystko jest ok i ta rozmowa przebiega na właściwy tor. 

Edytowane przez Krang
  • Nasz człowiek! 1
  • Super 1
  • Haha 2

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Weteran

Wypowiem się bo chyba mogę.

Co do 1 części skargi i nawiązania do pedofilii - raczej było to dodane humorystycznie i nie należy tego brać na poważnie.

@ Krang, definicja prowokacji jasno mówi, że jakiekolwiek podstępne, celowe działanie mające spowodować reakcje ofiary jest prowokacją.
Bądź sobie osobą "tolerancyjną" i wołaj do swoich kolegów - no właśnie KOLEGÓW - jak chcesz, ale zauważ, że inne osoby mają do tego inne podejście i jeśli KOGOŚ to prowokuje to powinieneś to uszanować i jakkolwiek na takie coś reagować. Nie jesteś królem świata żeby mówić co jest prowokacją, a co nie, bo jeśli definiujesz to słowo poprawnie to powinieneś dobrze wiedzieć, że nie wszystko co dla Ciebie nie jest prowokacją, rzeczywiście nią nie jest. Dowody na szanownego @ BoskiZPolski  są, a jeśli potrzeba ich więcej to można cofnąć chatbox'a i sobie zobaczyć. 

Moim skromnym zdaniem @ BoskiZPolski  powinien otrzymać blocka na minimum 3 dni bo jest to sytuacja powtarzająca się notorycznie, prawie dzień w dzień.

@ Krang - nawiązujesz do naszych błędów  w skardze na innego użytkownika. Nie wiem jaki cel ma Twój edit i co ma on oznaczać bo jest on w ogóle poza tematem. Dalej podtrzymujesz zdanie "Co MNIE sprowokuje - jest prowokacją, a co MNIE nie sprowokuje - nie jest", masz wyebane w kosmos ego chłopie i ewidentnie boli Cię to, że mamy jakiekolwiek rangi na tym forum i w ogóle, że tu jesteśmy X D. Pilnuj sobie tego chatboxa i jeśli łamiemy regulamin to nas karaj, ale jeśli Twój kolega też go łamie, to również go ukaraj.

Edytowane przez hnnrobipozar
  • Haha 1
  • +1 1

• Junior Admin

@BoskiZPolski - dostajesz blokade na chatbox na 7 dni

9.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Edytowane przez n3LLy
  • Super 2
  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Woow 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.