Skocz do zawartości

[Zbanowany] Odwołanie do bana [ZyxeN]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: ZyxeN

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:1:598239390

✘ Admin banujący: @ Malwinek

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:  od 22 -30 do 35 coś w tych minutach 

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: nie pamiętam ale była powyżej 10 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only Mirage #2

✘ Powód bana/mute/gaga: Cheaty

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: http://751613.node52.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618000651-1618003467.zip

✘ Opis sytuacji*: grałem sobie na chillu i adminek dał mi bana 

Edytowane przez BartexPL
  • Haha 1
By X1T4CH1X,

Masz 12h na dodanie demka

Edited

Grałeś sobie na czillu i adminek dał Ci bana powiadasz? Wbiłem na serwer, bo ludzie pisali, żebym zbanował kogoś tam, na serwerze był straszny młyn, 5 osób chyba dostało bana, zrobliliśmy co trzeba i wróciłem do gry, nagle @  HyPeRrrONLY MIRAGE #2 który oglądał Cię już jakiś czas, poprosił mnie czy nie wbiłbym na specta sprawdzić Cię razem. Zrobiłem to, oglądałem parę dobrych rund i nie było jakiejś specjalnej akcji w której zapaliłaby się czerwona lampka aż do rundy na midzie. Przeciwnicy z TT rzucili smoke na top mid, jeden gracz przebiegł za boxy i jakoś strasznie szybko przejechałeś za nim celownikiem, no w sumie okay, kwestia timingu, ale to co zrobiłeś chwilę po tym nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wybiegł kolejny gracz który stał za smokiem, oddałeś kilka strzałów celując prosto w model rywala, gość się rusza w prawo, Ty mierzysz w prawo, gość się rusza w lewo, Ty mierzysz w lewo, i właśnie za tą akcje dostałeś bana. Pozdro.

I tak na marginesie to zazdroszczę talentu, masz 30h przegranych w cs i Cię już jakiś śmieszny adminek banuje.

Edytowane przez Malwinek
  • Super 1

Ogladalem cie ponad pół meczu, czasami miałeś dziwne akcje, zabijałeś nie jedna osobę  której nie widziales, nie słyszałeś ani infa ci nikt nie dal, rowniez za szybko wyskakiwales na przeciwników. Pół serwera pisalo ze latasz odpalony, zabijałeś ich przez sciany/Smoke. Według mnie ban jest słuszny w 100%

Edytowane przez HyPeRrr
  • Super 1

• Zarząd

22:05 - Wcelowywujesz się przez ścianę w gościa który stoi przed kuchnią, po fragu robisz to samo po czym strzelasz w gościa który biegnie w jungli nawet flickujesz, a następnie ogarniasz, że gość był w jungli i strzelasz jeszcze kilka razy by wyglądało to jak przypadek ...
29:20 - Gość jest za paczkami na midzie, jest na lewo - celownik na lewo, biegnie na prawo - celownik na prawo.
32:40 - Nie słyszysz kroków gdzie gość biegnie ale jednak wcelowywujesz się w kuchnię i nawet rzucasz palaka zanim gość przebiegnie, po fragu biegniesz na A na kosie nie wiedząc gdzie może być przeciwnik, słyszysz go dopiero gdy jest blisko BS`a A.
39:40 - Gość na zakręcie rzuca smoka na blisko wcelowywyjesz się obok niego - normalna sytuacja, w międzyczasie leci drugi smoke powstaje z nich "ściana" gość przebiega i staje za nim i tam stoi, Ty uparcie w niego strzelasz mimo tego, że gość mógł być już za paczkami lub mógł wcale nie przebiegać.

W mojej ocenie ban jest jak najbardziej słuszny.

tPNn18z.png

• Zarząd

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.