Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina surf+rpg] [Kapsoon]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię: Paweł
✘ Wiek: 14

Nick: Kapsoon
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/Kapsoon ツ/91.224.117.81:27070/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:0:507079305
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 9
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Dlatego, bo nie ma za dużo administratorów, a ja mam tylko helpera, i nie posiadam permisji do banowania, a jak jest jakiś cheater to nie mogę nic innego zrobić niż wykickować go, albo pójść do kogoś z administracji.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): 50/50 czasami składka, czasami reklamy.
 Coś o sobie (min.25 słów): Jestem Paweł, mam 14 lat i chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Interesuje się  komputerami i rowerami. Aktualnie posiadam BMX'a który się cudownie sprawuje. Jeśli chodzi  o komputery to interesuje się nimi od 10 lat (tak zacząłem, kiedy miałem 4 lata). Zazwyczaj grałem w minecrafta, a nie w cs:go, lecz z 3,4 lata temu się to zmieniło, zacząłem grać w cs:go i bardzo mi się ta gra spodobała. Rok temu szukałem fajnego serwera surf + rpg i natknąłem się na wasz surf + rpg jak i wasze forum. Dlatego właśnie teraz tutaj jestem i piszę podanie na admina.

• Haha 1
By  Lou,

Nieodczekanie dwóch tygodni od poprzedniego podania! Odrzucam i spróbuj za tydzień.

Edited

Jestem na TAK

+ GT

+ SM

- Podanie (Interesujesz się komputerami od 4 roku życia?)

Według mnie warto dać mu szanse jakiś okres próbny czy coś

Edytowane przez tomek_
  • Super 1

• Administrator Sieci

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

Screenshot_1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.