Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM#1] [rajek]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię:Michał 
✘ Wiek:16 

Nick:rajek 
 Min 10 postów: Tak
✘ Min. 7 dni stażu na forum:niestety nie ale na serwerze jest sytuacja krytyczna więc próbuje 
 Link do GT z przegranymi godzinami min 15:Gt

Niestety również nie mam ponieważ, aktualnie jestem u kolegi ale poprawie aktywność. 
 SteamID :STEAM_0:0:461410004
 Znajomość komend SourceMod'a : 5/10 umiem rcon tak samo dobrze jak smod 
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ, od paru dni pogrywam na serwerze, serwer jest fajny lecz cheaterzy psują rozgrywkę przez co graczę wychodzą z serwera i z 15 stu graczy robi się 4 więc chciałbym, zapobiec takim sytuacją ponieważ, serwer nie posiada na marginesie admina aktywnego oraz pomagam graczą rozwiązać jakiś problem lub odpowiedzieć na pytanie dotyczące serwera. 

Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): Tak 10 zł lecz, nie za często 1 raz na miesiąc git
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam 16 lat pochodzę z pod Łodzi w wolnych chwilach gram w Csa jak i inne gierki akurat serwer mirage mi się spodobał i chce pomóc jego rozwoju. Lecz jeżeli chodzi o kontakt z graczami wydaje mi się że jak na taki etap to mam bardzo dobry tak że, jestem już, dosyć rozpoznawalny na serwerze jak na taką aktywność 

Edytowane przez BartexPL

Jestem na NIE.

-konto pod podanie

-GT

-rozpoznawalność na serwerze

+/-SM

+/- podanie

+składka

+wiek

giphy.gif

Jestem na NIE!!

GT

Konto pod podanie

+/- SM

Jestem na NIE

-GT

-Konto pod podanie

-SM

-Podanie

+Wiek

+Składka

wJMzQv9.png

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.