Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [pogo jojo smutny Gumball]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:pogo jojo smutny Gumball

✘ Twój Steam ID*: STEAM_0:0:567319649

✘ Admin banujący:Soku

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:ban o 19:13

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:1

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:Surf+Rpg

✘ Powód bana/mute/gaga:Cheaty

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: https://w81.gotv.pro/srv57769/auto-20210411-1900-surf_buzzkill2_csgo2_k4u.dem.zip

✘ Opis sytuacji*:No to tak od kąd zaczełem grać byłem podjerzewany o cheaty ale administratorzy mnie sprawdzali (WaleSalto,Darwin)

i grałem sobie dziś właśnie i nagle dostaje bana od administratora soku wchodzę na teamspeaka i pytam się za co ban soku odpowiada że za aimlocka

i gdy się pytam czy miał dowód to mówi że sprawdzał mnie gdy jego sprawdzanie wyglądało na obserwowaniu mnie a w żadnej sposób nie sprawdzał moich plików ani nie patrzył na mój ekran na discordzie/andysesku i gdy tylko podniosłem lekko głos bo się zdenerwowałem i powiedziałem dlaczego mnie nie wziął na sprawdzanie na discorda to powiedział kończymy rozmowę i mnie wywalił z kanału 

Edytowane przez ZJarus
  • Haha 7
By  Krang,

Dodaj demko. znajdziesz je pod tym adresem: https://acp.kill4u.pl

Nie ma co rozpisywać widać przez całą pierwszą rudne że celownik sie "Lockuje" na przeciwnikach.

• +1 1

wJMzQv9.png

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

• Nasz człowiek! 1

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.