Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina OM#1] [przczoła]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię: Kuba
✘ Wiek: 18

Nick: przczoła
 Min 10 postów: Jest
✘ Min. 7 dni stażu na forum: Jest
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/przczoła/91.185.185.117:27050/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): 
STEAM_0:1:100136597
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 7/8, po przeczytaniu https://forum.kill4u.pl/topic/8224-komendy-na-admina/
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Chciałbym zostać adminem serwera OM#1, bo myślę że byłbym przydatną pomocą dla obecnej administracji. Z tego co wiem aktualnie na serwerze jest  3 adminów (jeżeli się nie mylę), a dodatkowa pomocna dłoń nikomu by nie zaszkodziła. Ogólnie na serwerach KILL4U zacząłem grać około ~rok/dwa lata temu na mirage/cache kiedy jeszcze ten serwer nosił miano serwera CS-**********. Na OM#1 jestem raczej kojarzonym oraz lubianym graczem, znanym często ze swojej żartobliwej uszczypliwości wobec innych graczy (żarciki typu "poćwicz" lub "wzór na opór"). Oczywiście jako admin postaram się ograniczyć takie zachowanie do minimum. Na serwerze pojawia się coraz więcej cheaterów, a ja chciałbym pomóc ich zwalczać. W jakimś stopniu chciałbym się również przetestować w takiej roli i zobaczyć czy podołam obowiązkom admina.

Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): Tak, 10 zł myślę że git
 Coś o sobie (min.25 słów): Siema jestem Kuba, lat 18 - miły, aspirujący chłopak B). Moimi zainteresowaniami są biologia, gry komputerowe oraz montaż wideo, dzięki któremu sobie dorabiam. W wolnym czasie lubię sobie pooglądać twitcha lub jakiś fajny filmiczek na yt. Nie wiem co tu jeszcze napisać, więc chyba tyle.

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png

Edytowane przez SOKU
  • Lubię to! 1
By  SOKU,

Zgłoś się do mnie na ts3.

592486241_sygnaturkaprzczoaacgif.gif.cb2ba38422eb9bf94adbd9cf1137a171.gif

Hej,

+sm

+gt

+składka

+wiek

-podanie

Jestem za okresem próbnym. 

Miły chłopaczyna. Często widoczny na serwerze.

Animated GIF

• Zarząd

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.