Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina 5vs5] [papa khed]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię: Igor
✘ Wiek: 15 (Niedługo 16, ale nie będę kłamał, że mam 16 specjalnie pod podanie :))

Nick:  𝚙𝚊𝚙𝚊 𝚔𝚑𝚎𝚍
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/papa khed/91.224.117.101:27015/ (Grałem również na innym koncie z różnymi nickami, ale nadal wbijam te godziny, jestem pewien, że przed tym jak podanie zostanie sprawdzone już będę miał około 15h :))
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): 
STEAM_1:0:570892107
 Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: Z pewnością 10!
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Chciałbym zostać Adminem tego serwera by wesprzeć Administrację w banowaniu cheaterów i ludzi nie przestrzegających regulaminu. Po kilku godzinach na serwerze widzę, że niektórzy ludzie nie przestrzegają regulaminu, dlatego również dopiero zaczynam dodawać Adminów do znajomych, bym mógł łatwiej się z nimi komunikować. Jestem w stanie wejść na serwer w każdym momencie, dosłownie każdym momencie, by zatrzymać użytkownika łamiącego regulamin i ewentualnie mu ten regulamin wysłać, oczywiście jeżeli łamie regulamin, to wysłałbym mu poszczególne punkty regulaminu. Byłem już Adminem na dwóch serwerach KILL4U - dokładniej na Arenkach 1vs1 n3lly'ego, z których swoją drogą zrezygnowałem, i na serwerze który został sprzedany - 5VS5 Mirage NikityAK. Jestem doświadczony i doskonale wiem co robię, na tych dwóch serwerach byłem potrzebny dość często. Doskonale zdaję sobie sprawę, co gracze potrafią robić i jak potrafią zniszczyć innym rozgrywkę. Na serwerze jestem w stanie porozumiewać się z każdym graczem bardzo spokojnie, nigdy nie daje się prowokować, oczywiście mam sprawny mikrofon. Czasem zniechęca mnie granie na serwerze gdy widzę gracza który używa wspomagaczy, nie szanuję takich graczy. Każdy człowiek popełnia błędy, dlatego nie można od buta kogoś banować (oczywiście zależy od powodu). Jestem zawsze chętny do pomocy, więc gdyby jakikolwiek gracz/opiekun lub nawet właściciel by czegoś potrzebował, to zawsze odpiszę. Potrafię porozumiewać się w języku angielskim, trochę niemieckim i oczywiście języku polskim. Jestem pewien, że gdybym dostał Admina to poznałbym dużo graczy grających na serwerze. Prywatnie jestem bardzo przyjazny, i myślę, że Administracji przydałaby się moja pomocna dłoń. 
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): -
 Coś o sobie (min.25 słów): Jak już pisałem wyżej w podaniu, nazywam się Igor, mam 15 lat. Interesuję się informatyką, lubie porozumiewać się w innych językach, ale oczywiście głównie po angielsku. Znam ten język i bardzo go lubię. Interesuję się również innymi sportami, m.in siatkówką i koszykówką ;). W wolnym czasie bardzo lubię spotykać się ze znajomymi lub po prostu z nimi grać w różne gry strategiczne, lub strzelanki jak np. CS:GO. Już wspominałem, że mam ogromne doświadczenie, ze względu na to, że byłem Adminem już na dwóch serwerach KILL4U. Teraz jestem w stanie zostać Adminem 5VS5, ponieważ ogólnie mam bardzo dużo czasu i nie mam pomysłu na co go spędzać. W CS:GO razem z innymi kontami mam 1000h, więc nie ma co się martwić, nie jestem nowy w tej grze 1305938867_1f602(Copy).png. Reasumując, mam nadzieję, ze otrzymam szansę. Bardzo chcę pokazać jakie doświadczenie mam w "Adminowaniu" serwera.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

𝚙𝚊𝚙𝚊 𝚔𝚑𝚎𝚍

Edytowane przez papa_khed
  • Super 1

maybe wakacje?

Jestem na TAK 
+forum
+gt
+sm
+podanie
+wiek
Ogólnie mega pozytywny, aktywny i ambitny ziomek. Był już adminem i IMO mega dobrze się sprawował. Myśle, że to jest ten człowiek którego szukacie. 

Życzę powodzenia ;)

• Super 1

Jestem na TAK

+przyjaciel 

+Podanie

+SM

+Forum

+Doświadczenie 

-GT
Mega fajna osoba miał już admina na OM i dobrze sobie radził.

Powodzenia ;).

Edytowane przez RIP15
  • Super 1

ysL02ak.gif

Jestem Na Tak

+Podanie

+Wiek

-GT

+SM

+Przyjaciel

+Forum

• Super 1
By  RIP15,

Napisz coś oryginalnego i nie kopiuj od innych. Tak ciężko napisać coś od siebie?

JESTEM NA TAK

+PODANIE

+SM

+WIEK

+DOSWIADCZENIE

-GT

-składka

Bardzo spoko ziomek widuje go teraz na serverze przyjacielski 

+polecam :)

Edytowane przez DyzreN_
  • Super 1

Jestem na tak 

+wiek

+podanie zawsze ładnie napisane

-Gt

+sm

Fajny ziomek posiadał admina i se dobrze radzi

• Super 1

Jestem na TAK

+sm

+wiek

+nie wyzywa i ogólnie fajny ziomeczek

+podanie dobrze napisane

+dobrze się sprawował na innym serwerze

Jestem na TAK

+sm

+wiek

+gt

+na mirage'u 5vs5 dobrze się sprawował jako admin

+widać że mu zależy 

minusów nie widze :)

spacer.png

Okres próbny, zgłoś się do mnie na steam.

https://steamcommunity.com/id/PampersCSGO/

Administrator e-commerce - Właściciel serwera - Rodzic - Gracz

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Administrator e-commerce - Właściciel serwera - Rodzic - Gracz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.