Skocz do zawartości

Pozytywnie [Skarga] [Oyusu]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry::DoM4NatR.!>! KILL4U.PL ツ

✘ Nick podejrzanej osoby: @  OyusuSURF+RPG

✘ Steam id(podejrzanej osoby):STEAM_0:0:582711800

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:niemam takiej 

✘ Serwer, na którym gra podejrzany:surf+rpg

✘  Opis sytuacji: Admin nicku darwin poczuwa się nadużywa mikrofonu a sam ostrzega graczy żeby tego nie robić, myśli że regulamin go nie obowiązuje, nie wiem jaki cudem dostał tam admina ponieważ wyzywa wielokrotnie graczy nie wiem czy on zna regulamin jak go zna to celowo go nie przestrzega po prostu szkoda na tą osobę słów . jeszcze dodam jedno gdy powiedziałem do admina cytuje "nie nadużywaj mikrofonu on odpowiedział mi tak- ja mogę nadużywać ty nie i masz ostrzeżenie za nadużywanie mikrofonu świadkami zdarzenia byli @ Lucyfer69, @  KabylPL10 @  WALESALTO i oczywiście reszta serwera i dodam że mimo tego że wtedy nie wyzywał admin poczuwał się i uważał się za Boga tego serwera to że jest adminem to nie zwalnia go od przestrzegania regulaminu dziękuje za przeczytanie :* 

✘ Link do demka/ssy z gry: https://w81.gotv.pro/srv57769/auto-20210414-1958-surf_leakcity_beta.dem.zip  nie mam takiego niestety do zdarzenia doszło o około godziny 20.10 coś koło tej godziny 

Edytowane przez Lucyfer69
  • Dzięki! 1
  • +1 8
By  SOKU,

Link do demka znajdziesz tu:
https://acp.kill4u.pl/demos/2
EDIT 1: @ OyusuSURF+RPG masz 24h na wypowiedzenie się!

Edited

By X1T4CH1X,

Pod rozpatrzeniu materiałów dowodowych i przesłuchaniu zeznań świadków skarga zostaje przyjęta Pozytywnie.

Do nadużywanie mikrofonu przyznać się mogę. Wyzywam znajomych którym to nie przeszkadza i oni mnie też wyzywają i nikt nie widzi z tym problemu. Cytuje co  napisałeś  " ja mogę nadużywać ty nie i masz ostrzeżenie za nadużywanie mikrofonu świadkami zdarzenia byli @ Lucyfer69, @  KabylPL10 @  WALESALTO " ja tego nie powiedziałem żę masz ostrzeżenie, zakrętka powiedział cytuje "nie uciszaj admin, sam nadużywasz mikrofonu" ja ci takiego czegoś nie powiedziałem. nie czuje się jako bóg  tego serwera. Czasami jest dużo dzieci i one krzyczą, jak na przykład wczoraj byłą masa i się darła ja starając się ich uciszyć (krzyczałem na nich) i ty wtedy powiedziałeś "Darwin nie nadużywaj. Licz się z tym co piszesz.

pozdrawia Darwin 

Edytowane przez Oyusu
  • Haha 2
  • Woow 1
  • +1 1

9.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.