Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [krzychowskyy]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: krzychowskyy KeyDrop.com

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:1:519973501

✘ Admin banujący: @ SOKU

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 14/04/2021 23:32 (ban na 12h)

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: Nie wiem juz pewnie mnie nie bylo na serwie

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only Mirage #1

✘ Powód bana/mute/gaga: "Utrudnianie pracy"

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana:  Nie mam linku do demka, bo nawet na serwie sie nie wyswietla ten link. Mialem go kiedys na starym dysku, ale format ;/

✘ Opis sytuacji*: Wszedlem na serwer i pyk banik z niewiadomej przyczyny. Nic nawet nie zrobilem moze soku sie pomylil ale watpie. Nie przypominam tez se za co moglbym dostac bana.

@ SOKUile : ilu bylo

Edytowane przez krzychowskyy
edit tytulu i opisu
  • Haha 1
  • Woow 2
By  SOKU,

Link do demka ;) http://738618.node86.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618413071-1618415479.zip 
EDIT 1: Runda 5 (końcówka), sytuacja za którą dostałeś bana (ban był dodany później) była też w międzyczasie podobna sytuacja.

Edited

By X1T4CH1X,

Poprosiłeś administratora o to aby sprawdził podejrzane osoby na Voice-Chacie, od tego jest [email protected] żeby nie wydać admina na ukrytym statusie więc ban jak najbardziej słuszny ponieważ utrudniłeś mu sprawdzanie podejrzanych osób.

§4.21 Informowanie graczy o obecności Administratora na vanishu - Ban 1 h - 12 h

spacer.png

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

• Nasz człowiek! 1

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.