Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [Well]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: J♣ # Well

✘ Twój Steam ID*:  STEAM_1:1:153807832

✘ Admin banujący: AG| Marcelo

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 04-15-21 16:03

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:  13:7

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:  Mirage #1

✘ Powód bana/mute/gaga: wh

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana:  
http://738618.node86.pukawka.pl/dem-de_mirage-1618483240-1618485260.zip

✘ Opis sytuacji*: Standardowe zajęcie mida. Podczas gdy moja drużyna przejmuje A ja osłaniam im shorta. Zabiłem jedną osobę i widziałem, że na A nie było żadnego ct. W oknie również. U nas też nie było żadnej osoby na b więc poszedłem tam i zabiłem ct' który wyszedł. Domyśliłem się, że jakby mieli już pójść appsami to by już to zrobili i raczej nikogo by tam nie było. Kto normalny by tam siedział jak wiedza już, że TT przejęło A. Więc to logiczne, że gościu jest albo kuchnia, albo site. Zabiłem typa po czym dostałem bana za "wh".

#EDIT
W sumie Twoja śmieszkowata minka świadczy o tym, że banujesz ludzi po jednej akcji XD. 

Edytowane przez Well
  • Haha 2

• Weteran

Nie będę się tu dłużej rozpisywał, krótkie wyjaśnienie. W Twojej grze przy niektórych sytuacjach zauważalny jest niesamowity refleks, nie chce mi się wierzyć, że jesteś Bogiem mając bodajże 12h w cs'ie (nie wnikam w Twoje inne konta, więc nie rzucaj mi tu tysiącami godzin za chwilę). W dodatku Twoje strzały czasami wyglądają zbyt aim'owo, celujesz z AWP obok gościa, a jednak go trafiasz. Kolejna sprawa to zachowanie Twojego celownika, może to przez tick-rate, ale wygląda mi to na lekki no recoil. W skrócie: podejrzewam u Ciebie 100% trigger bot'a, więc nie dostaniesz UB, co do aim'a i no recoil'a nie mam pewności, jeśli potrzebujesz jednak bym Ci to demko rozpisał to zapraszam na pv, a jak znajdę chwilkę czasu to się tym zajmę. 

Edytowane przez hnnrobipozar

• Weteran

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.