Skocz do zawartości

[Zbanowany] Odwołanie od permbana, zygzak

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: zygzak 

✘ Twój Steam ID*: 76561199106313007

✘ Admin banujący: Tomek

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: skąd mam wiedzieć to było pare miesięcy temu

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: Nie pamietam dokladnie ale bylem na midzie po ct a on na spectach i pozniej do mnie przeszedl

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: only mirage #4

✘ Powód bana/mute/gaga: niby cheaty, a tak naprawde napisalem ez adminowi jak mnie zabil

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: skad mam wziac demo jak to bylo pare miesiecy temu

✘ Opis sytuacji*: Gralem se spokojnie meczyk jak zawsze za trudno nie bylo otwieralem tabele z liczna przewaga killi w meczu bylem top 3 na serwie wiec jakis skill jest, lecz Tomek zaczal oskarzac mnie o cheaty po czym napisalem "ez" jak go zabilem i uznal ze za obraze administracji da mi mute na miesiąc. Okej wszystko spoko tylko gdy sprobowalem wejsc na serwer nastepnego dnia juz mi sie nie udalo i mialem bana po tygodniu sprobowalem ponownie i wyswietlil mi sie permban.

Edytowane przez BartexPL

jak ku**a ja? admin banujący Konsola to po 1 po 2 o tej godzinie mnie nie było na servie

po za tym bana dostałeś więcej nić 5 dni temu

https://prnt.sc/11gpxb8

@ zygzak zostałeś źle poinformowany przez biniora ja nic takiego nie napisałem że cie zbanowalem nie wysłal ci całej konfy to na tyle

po 3 Dziwi mnie to że twoja "Dziewczyna/Siostra" zamiast powiedzieć ci żebyś napisał odwołanie prosiła biniora o unbana po czym binior pytał mnie czy cię

od banuję napisałem mu żebyś pisał odwołanie pisałeś mu lub ona na przymus że nie możesz napisać odwołania bo nie możesz xDDD i nagle jest odwołanie

co do odwołania do 5 dni nie jestem pewien dlatego nie dostałeś powodzenia 

ps. ja za ez daje muty za tak zwane "Prowokowanie" o godzinie prawie 4 w niedziele nie grałem nie było mnie w domu 

nigdy nie gram na serverze o takich godzinach bo zazwyczaj nie ma graczy 

Edytowane przez tomek_

5E299EB626A67A06D5F5B657D4D9A6D903A04BEF
Prosze bardzo, ty mi dales bana sam to potwierdziles u Pana Biniora, wiec nie wymyslaj ze cie nie bylo na serwie bo osobiscie z toba rozmawialem do czasu dostania mute

nie dales mi bana czy po prostu nie pamietasz czy mi dales? bo chyba jako admin powinnienes odpowiadac za bledy a nie wydaje mi sie ze za napisanie "ez" jest perm

Edytowane przez zygzak

• Weteran

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.