Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [naura]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: naura

✘ Twój Steam ID*: STEAM_0:1:218474523

✘ Admin banujący: @  kubabaumgart

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 17.05.2021, ok. godziny 17

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 12/13

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only Mirage#2

✘ Powód bana/mute/gaga: wh

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: http://751613.node52.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621262296-1621264596.zip

✘ Opis sytuacji*: pod koniec rundy 12 (na demku ok. minuty 20:10) było 3v1. ja byłem na ct, jeden z teammate plantował pake, a drugi był na rampie. sprawdziłem ct i nikogo nie było po czym sprawdziłem connector i był opponent, oddałem do niego strzał po czym trafiłem w ciało. opponent przeszedł na schody. byłem wcelowany w schody zacząłem powoli się wychylać w jego stronę, po czym zobaczyłem broń (m4a1-s) opponenta i oddałem strzał (był to flick), jak okazało się dostał przez pixel w głowę (fart jak c**j). 
pod koniec rundy 13 (na demku ok. minuty 21:15) byłem na midzie/shortcie bliżej spawna terro. opponent skrócił i zabił mojego teammate był on w pobliżu tv room. spojrzałem na mapę i się cofnąłem, żeby go zabić. usłyszałem kroki opponenta (był on na spawnie terro) i się wcelowałem. opponet dostał przez pixel bombe na banie, a po chwili ja dostałem bana na banie

po raz kolejny dostałem bana od tego admina, ponieważ miał jakieś podejrzenia że mam cheaty.

Pozdro 600 j**** 60

Edytowane przez BartexPL

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.