Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [Don Kasjo Król]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Don Kasjo Król

✘ Twój Steam ID*: STEAM_0:1:18148012

✘ Admin banujący: @  BiniorOnlyMirage #4

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 19/05/2021 godzina 18:05 jakoś tak

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 12-14 nie pamiętam dokładnie

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: OnlyMirage #4

✘ Powód bana/mute/gaga: cheaty/wh

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: http://738618.node86.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621439023-1621440902.zip

✘ Opis sytuacji*: Grałem sobie na serwerze na spokojnie muzyka w tle gram gram nagle mi ktoś pisze, że mam kupione konto i cheatuje co prawda konto kupiłem ale nie cheatowałem błąd Administratora nie zwracałem potem na niego uwagi ale potem zobaczyłem ze kolejna osoba mi to napisała filip jakiś ale potem się zorientowałem, że typ to kazdemu pisze od kogo ginie więc go wyśmiałem potem przyszedł Binior i znowu on też mi pisał coś w stylu aha, ofnij to, zaraz pójde po admina z taką agresją dosyć w moją strone pisał potem miałem jakoś 4-5/9 votebanów w moją stronę jakoś mnie to średnio interesowało ale stałem o ile sie nie myle w Jungli i dostałem bana od Biniora za rzekome cheaty i tak tutaj się znalazłem.

• Haha 2
By X1T4CH1X,

Podałeś złe demko, znajdź poprawne i popraw je masz czas do jutra do 14 inaczej twoje demko zostanie rozpatrzone negatywnie.

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.