Skocz do zawartości

Odrzucone Ubt pigułsonuwerpeek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pigulsonuwerpeek

Imię: Grześ

Steam ID: STEAM_0:1:166894  tutaj także mój link do steam https://steamcommunity.com/id/hejciahejcia/

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5h dziennie bez problemu czasem nawet i więcej forum mam cały czas włączone także jestem do dyspozycji

Opisz siebie: Spokojny miły opanowany człowiek 

Dlaczego akurat Ty?: Gram już dosyć spory czas w cs go posiadam dużą wiedzę na temat rozpisywania demek niedozwolonych programów do cs ponieważ sam się kiedyś tym bawiłem posiadałem opiekuna ubt cs go na poprzedniej sieci jestem bardzo aktywny myślę że te drobne posty aktywność nadrobię w szybkim tempie na forum siedzę po kilka godzin dziennie i pokażę też dużą aktywność z mojej strony

Czy miałeś styczność z sourcebans?: Jasne że tak

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:10

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Grałem tak jak wspominałem u góry siedziałem w tym dosyć długi czas także nikt mi nie umknie troszkę tego było ;)

Kontakt:team,fb,gg,forum,ts

logo.png

• Haha 1

Jestem na NIE

- Kto ty jesteś? Nikt cię nie zna tutaj na forum

- Podanie

- Posiadane 60 postów

- Umiejętność czytania ze zrozumieniem (Nawet nie chciało ci się zobaczyć wymagań na UBT)

- Znajomość regulaminu ( Z tego co widzę to godzinę temu założyłeś konto i chwilę po tym napisałeś podanie więc na pewno nie zaznajomiłeś się z regulaminem) 

Jednym słowem gościu nie rób sobie jaj, nie przeczytałeś niczego wymagań ani regulaminu tworzysz konto specjalnie pod podanie i myślisz że się dostaniesz na UBT?  Byś się chociaż trochę rozpisał i pokazał że ci zależy ani ciekawe te podanie ani przekonujące, zapewne jak zostanie odrzucone podanie to polecisz na inne forum i już nigdy cię tutaj nie zobaczymy.

• Super 1

wJMzQv9.png

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

• Haha 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.