Skocz do zawartości

Odrzucone [Junior Moderator] Szablo

Rekomendowane odpowiedzi

• AntyCheat

✘ Imię:  Jakub
✘ Wiek:  18
✘ Doświadczenie:  Posiadam owe doświadczenie z innych for na ostatniej sieci pełniłem funkcję Junior Admina i swoją pracę oceniam na bardzo dobrą, lecz na Junior Moderatorze nie będę korzystać z panelu acp, więc doświadczenia nie potrzebuję, aż takiego dużego. 
 Znajomość regulaminu (0-10):  10/10
✘ Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: Odpalam sobie forum zazwyczaj, jeśli mam czas, czy to w szkole lub w domu bądź w pracy a więc nie umiem określić, ile czasu mógłbym poświęcić, lecz zazwyczaj spędzam dużo czasu, jak jest co do roboty, a najwięcej wieczorami. 
✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: Jeszcze nie miałem okazji. >:D<
✘ Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?: Moim zdaniem nadaję się na owe stanowisko, ponieważ posiadam duże doświadczenie z innych sieci lubię coś robić w wolnym czasie, jak i pomagać innym osobą w razie jakiegokolwiek problemu. Znam tutaj bardzo dużo osób, jak i mam z nimi dobre relacje i dzięki temu spoczko by mi się tutaj rozwijało. Powinienem pisać podanie, jeśli będę spełniać wymagania, lecz stwierdziłem, że napisze, bo nie spełniam jednego wymogu, czyli postów, a posty tutaj są najmniejszym problemem, ponieważ z czasem je nadrobię. :) 
✘ Coś o sobie (min. 100 słów): Mam na imię Jakub i żyję już 18 wiosen pochodzę z województwa małopolskiego i mieszkam pomiędzy Krakowem a Katowicami w takiej fajnej wsi o nazwie *******. Uczęszczam aktualnie do szkoły branżowej i kształcę się na zawód Magazynier-Logistyk to już moja 4 szkółka, bo w poprzednich sobie troszkę nie chodziłem na lekcje i się skończyło jak miało się skończyć ale znając życie znów zmienię tę szkołę niedługo XD. Większość czasu spędzam w domu przed komputerem, grając bądź robieniem czegoś na komputerze, a wieczorkami zazwyczaj wychodzę sobie na piwko z ziomeczkami również jestem niby palaczem, a tak  naprawdę vaperem palę sobie moce od 18mg do 30mg. Hmm cóż, tu więcej o sobie pisać zakończmy może na tym, a jeśli ktoś by miał jakieś pytanka do mnie, to zapraszam na pw :0 

Pozdro! 

Edytowane przez Szablo
  • Nasz człowiek! 1
  • Lubię to! 1
  • Haha 3
By  SOKU,

Nikt Cię tu nie zna, daj się poznać. Popracuj nad aktywnością.

• Moderator

Jestem na nie, daj się trochę poznać.

- Aktywność na forum.
+/- Podanie.
+ Wiek
+/- Regulamin, aż mi się wierzyć nie chcę, że znasz go 10/10. 

• Dzięki! 1

Jestem na TAK

+Podanie

+Doświadczenie 

+Miły

+Bardzo dobrze wykonuje swoją robotę (znam go z poprzedniego forum jeżeli poprosiłem go coś to odkładał mniej ważne rzeczy i to robił)

Edytowane przez UhG
  • Dzięki! 1

na tak

+wiek

+miły chłopak

+podanie

+regulamin

Edytowane przez TAICS
  • Dzięki! 1

wUttevV.gif

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.