Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina SURF+RPG #2] [Heceq]

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię:Krystian
✘ Wiek:14

Nick: Heceq
 Min. 10 postów: nie 
✘ Min.7 dni stażu na forum: nie 
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): ok. 70h
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_0:1:166104690
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 8/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ już nim byłem i dużo osób mnie zna oraz znam komendy bardzo dobrze.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK 10zł
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Krystian mieszkam w województwie Lubelskim, jestem miłą przyjazną osobą która ma dużo czasu i ma zamiar nadzorować serwer.

polecam tego gracza miła atfosmera z nim jest <3

jest bardzo fajny mily i fajnie tlumaczy

Zalety

Heceq jest sympatycznym graczem :D

-Zna komendy 

-Był wcześniej Adminem

Minusy

-Według mnie nie ma :D

Edytowane przez Giermania
Był żart

Twoje podanie nie przekonało nas w dużym stopniu. Brakuje tu przede wszystkim linku do GT, który powinien się tu znaleźć bez względu czy masz nabite godziny czy też nie, a nie wątpię w to, że nabiłeś ich sporą ilość, ponieważ byłeś w przeszłości adminem i sprawowałeś się dobrze. Jednakże twoje podanie w żaden sposób nie daje się przekonać i nie spełniasz kilku wymagań np. staż na forum & posty. W tym momencie jestem zmuszony odrzucić podanie mimo opinii ludzi, ale jeżeli Ci faktycznie zależy zgłoś się po upływie 2 tygodni, napisz bardziej rozwinięte i sensowne podanie, a także popraw swoją aktywność na forum, a co za tym idzie - nabij sensowne posty oraz zintegruj się z ludźmi, a wtedy zmienię zdanie. A jestem praktycznie przekonany, że Ci zależy więc poczekasz, poprawisz się i wtedy już nie będzie żadnych wątpliwości. Życzę powodzenia w przyszłości.

• Lubię to! 1

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.