Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie na Junior moderatora [DzikiXARSON]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- 125 sensownych postów, /Nie ma (szybko się nadrobi)
- min. 3-miesięczny staż na forum /Jest 
- wiek min.16 lat, /Nie ma
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, /Jest
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, /Nie mam ostrzeżeń
- dobra opinia wśród użytkowników, /Myślę że jest, nie mnie to oceniać
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', /Chyba jest

Wzór:

✘ Imię: Karol
✘ Wiek: 15
✘ Doświadczenie: Nigdy wcześniej nie miałem wyższej rangi na jakichkolwiek forach, ale w CS:GO mam bardzo wysokie doświadczenie.
✘ Znajomość regulaminu (0-10): 7
✘ Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: Na forum spędzam dużo czasu. Jestem tu praktycznie codziennie. Myślę że mogę poświęcić na forum około 5 godzin dziennie.
✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: Tak, otrzymałem jedno ostrzeżenie słowne i jednego warna.
✘ Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?: Spędzam dużo czasu na forum. Potrafię pomóc. Jestem dość mocno przywiązany do tego forum. Myślę że dobrze sprawdzę się w tej roli. 
✘ Coś o sobie (min. 100 słów): Cześć! Jestem Karol. Mieszkam w małej wsi w województwie Lubelskim. Moje życie głównie opiera się na graniu w gry. Dużo czasu spędzam na serwerach cs:go. Ponadto interesuję się medycyną i muzyką. Gram na 3 instrumentach: trąbce, gitarze i keyboardzie. Na trąbce gram 4 lata ale dopiero w tym roku zacząłem chodzić do szkoły muzycznej. Kill4u było pierwszym forum na jakie w życiu wbiłem. Często tu wchodzę. Lubię poznawać nowych ludzi. W ostatnim czasie zainteresowałem się grafiką komputerową. Nie zbyt mi to wychodzi lecz są postępy od pierwszego razu. Umiem bardzo dobrze język angielski. Uczę się go od czwartego roku życia. Obecnie angielski mam opanowany na poziomie B2. Wiele czasu też spędzam na komunikatorach głosowych typu discord i TeamSpeak. Pozdrawiam cieplutko 

logo.png

logo.png

Edytowane przez DzikiXARSON
  • Woow 1
  • Przykro mi 1
By  Krang,

Liczne ostrzeżenia na forum, nabijanie postów. Może kiedyś.

• Moderator

Jestem na nie. Btw, CS:GO nie ma nic wspólnego z rangą JM.  @ DzikiXARSON nawet nie skomentuje tego co dopisałeś XD.
- Doświadczenie
+/- Podanie

Edytowane przez Turtle
  • Super 1

Jestem na NIE 

-Doświadczenie 

-Trochę mało postów 

+Podanie 

Nabij posty i będę skłonny zmienić głos ;D 

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

• Lubię to! 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.