Skocz do zawartości

Odbanowany Odwołanie snow

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:snow

✘ Twój Steam ID*: 76561198116226043

✘ Admin banujący:  @   SonGokuONLY MIRAGE #3

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: Ok. 22:10

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: nie wiem nie pamietam

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: ░▒▓ [PL/EU] ★ Only Mirage [128tr] ★ KILL4U.PL ★ [Ag

✘ Powód bana/mute/gaga: multi-hack

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: https://w29.gotv.pro/srv64123/auto0-20210608-21-08-de_mirage.dem.zip

✘ Opis sytuacji*: Grałem sobie normalnie sprawdzam miejscowki proboje zrobic jakis skok itp nagle nagle uslyszalem strzal w konektorze to wychylilem zabilem i zostalem zbanowany ze serwera moge udowodnic ze nie posiadam cheatow pokazujac swoje pliki/stream na discordzie z mojej gry i co tam chcecie uwazam ze ban nie sluszny ale nie wińcie admina + moje main acc na ktorym znajdują się takie odznaki jak : vanguard 2014, bloodhound 2015 5 letni weteran medal za 2015 rok, medal za 2018 rok, loyal badge na koncie mam ponad 2000 h i mialem kiedys na tym koncie 5 kos i moge to udowodnic screenem/streamem na dc link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198173937695/

Edytowane przez snow
'podaj sid zwykle'

• Właściciel

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.