Skocz do zawartości

Przyjęte [Junior Moderator] Szablo

Rekomendowane odpowiedzi

• AntyCheat

✘ Imię: Jakub
✘ Wiek: 18
✘ Doświadczenie: Pełniłem dużo razy funkcje administracyjne/moderacyjne na forach i nie sprawiało mi to żadnego problemu.
✘ Znajomość regulaminu (0-10): 10/10 
✘ Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: Nie mam określonych godzin, w których spędzam czas na forum, ale zazwyczaj wchodzę rano i mam forum cały czas odpalone i sprawdzam na bieżąco forum i mogę jakoś określić na 2 godzinki dziennie, ale nie jest tak, że jestem przez 2h raz krócej jaz dłużej i koniec zależy też od tego, czy coś się dzieje na forum i czy mogę w obecnej chwili wejść ;d  
✘ Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: Na szczęście na owym forum nie. 
✘ Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?: Dlaczego chciałbym zostać JM? Hmm.. dlatego że posiadam sporę doświadczenie i jestem dosyć aktywny na forum, jak i na teamspeaku aktualnie skończyłem szkółkę i jestem od rana przy komputerze. Dalej nie spełniam niestety wymogu z postami lecz codziennie próbuję się wypowiadać w postach, w których mogę, a postów się nie nabije w 1 dzień ;d 
 Coś o sobie (min. 100 słów): Witam, mam na imię Jakub i posiadam 18 lat. Pochodzę z województwa małopolskiego i mieszkam między Krakowem a Katowicami. Aktualnie uczęszczam do szkółki na zawód Magazynier - Logistyk nie polecam nikomu tego zawodu ;DD Często spędzam czas przed komputerem, grając w cs'ka bądź w inne gry zazwyczaj jestem tryhardem w grach, lecz dalej próbuję wbić supreme XD Jestem nałogowym palaczem e fajek, jak i lubię sobie wypić codziennie parę piwek ;d Moje zainteresowania to granie na komputerze spędzanie czasu z koleżkami też palenie oraz picie alkoholu :D  No cóż, tu o sobie więcej pisać, jeśli ktoś mnie jeszcze nie zna, to zapraszam porozmawiać na TeamSpeaka to tyle ode mnie Pozdrawiam serdecznie :) 

Edytowane przez Szablo
  • Woow 1

• VIP

Jestem na nie 

-brak wystarczającej ilości postów 

-forum

- twoje podanie mnie nie przekonuje 

-nie spełniasz niektórych wymagań 

• Haha 5
  • +1 1
By  NeesquiK,

Ty akurat nie powinieneś się udzielać na ten temat. 

• Junior Moderator

Jestem na tak 

+/- podanie

+ przyda się JM

Edytowane przez White
  • Nasz człowiek! 1
  • Dzięki! 1

received_351238735965307.gif

• Moderator

Jestem na nie 
- Aktywność od ostatniego podania się zbytnio nie poprawiła
+/- Podanie
+ Wiek
Myślę, że nie ma potrzeby brania JM'a na siłę, który nawet się nie stara nabić aktywności, Pozdrawiam B)

• Wrr 2

• Junior Admin

Na tak 

+wiek 

+aktywność - widzę go prawie codziennie na ts 

+PRZYDA SIĘ AKTYWNY JM

-posty (nadrobi szybko) 

• Nasz człowiek! 1
  • Haha 1
  • Dzięki! 1

• Junior Admin

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.