Skocz do zawartości

Przyjęte [Rezygnacja] [Rastafari]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick:rastafari 

✘ SteamID:STEAM_1:1:442232099

✘ Z jakiej rangi rezygnujesz?:free admin

✘ Powód:brak checi do gry, nie czuje juz tego vibe do grania na tym serwerze, mysle ze wroce jeszcze ale na pewno nie teraz, milo bylo, pozdro dla @ Lou. moze jeszcze wroce jak bedzie free rekru nastepne, nie wiem, zobaczy sie, nie zmieniajcie sie i mysle ze ktos leszpy znajdzie sie na moje stanowisko, dziena za sluzbe jeszcze raz @ Loupepekocha, wasz admin od siedmu bolesci was pozdrawia 8), milo bylo dzieki za te wszystkie wspolne chwile z wiekszoscia graczy czyli tez w to wliczam kekewa, andeza, squeza, still virgina, idk, i wiele innych sory jak kogos nie wymienilem. nie zmieniajcie sie, chyba ze na lepsze i nie tryhardujcie tak jak ja bo to dla was sie zle skonczy. tyle ode mnie, zdrowka wam zycze, moze kiedys wroce jak jeszcze bedzie free rekru. to tyle ode mnie, czesc.

Edytowane przez Rastafari_

• Zarząd

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: ▶ Rezygnacja przyjęta! ◀ !

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Lubię to! 1

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.