Skocz do zawartości

Odbanowany [Odwołanie] [Fochciu]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Fochciu

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:1:188486775

✘ Admin banujący: @ Binior

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: około 15:42

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: Nie pamiętam, coś koło wyniku 9-9, bądź wyższym

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: OM#4

✘ Powód bana/mute/gaga: Wallhack 

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: http://dema.siwy.ovh//dema//auto-20210620-1506-de_mirage.dem.zip

✘ Opis sytuacji*: Więc zacznę od tego, że wszedłem na owy serwer żeby się pobawić gierką. Po 1. połowie miałem chyba blisko 30 killi i przeciwnicy oskarżali mnie o Wallhacka oraz aimlocka co było dla mnie śmieszną sprawą bo jestem adminem jak widać na OM#2 i byłoby to całkowicie słabe z mojej strony cheatując na innych serwerach. Dałem trochę strzałów przez smoke, nie łapałem żadnych tzw. timingów, po prostu grałem tak jak to robię na serwerze OM#2. Osoby z mojego teamu mnie broniły, że nie jestem odpalony tylko potrafię używać za przeproszeniem mózgu oraz słuchawek. Nie cheatowałem ani nigdy nie zamierzam tego robić, ponieważ uważam że robią to osoby, które po prostu nie radzą albo chcą się dowartościować. Po paru rundach kiedy to skróciłem underground i zabiłem przeciwnika z deagla dostałem bana za Wallhacka ;(. Nie ukrywam, że troszkę mnie to zdziwiło a jednocześnie rozbawiło. Liczę na pozytywną ocenę tej sytuacji oraz proszę szanownego opiekuna  z OM#4 o rozsądne podejmowanie decyzji :) 

• Haha 3

• Junior Moderator

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

received_351238735965307.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.