Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina surf+rpg] [Zamiara]

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię: Hubert
✘ Wiek:15

Nick: Zamiara
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/Zamiara/91.224.117.81:27070/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie):  STEAM_1:0:515169822    
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 5,5
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ gdy zawitałem pierwszy raz na serwer od x czasu pierwsze co mnie przywitało to cheater na aim bocie i mam zamiar pomóc pozbyć się tego typu graczy, a także pomóc obecnej administracji. Mam także doświadczenie (nie chodzi o tego helpera co miałem wcześniej na tym serwerze bo to była pomyłka w efekcie czego to była tragedia) 
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): nie
 Coś o sobie (min.25 słów): Jak napisałem mam na imię Hubert. W wolnym czasie często gram zdarza się ze kilkanaście godzin. Interesuje się lakiernictwem samochodowym.  Wręcz kocham dobre jedzonko, i lubię czasem coś ugotować czy upiec. Raczej jestem osobą która nie szuka sporów, a stara się je rozwiązać.

I dodam coś od siebie, zdaję sobie sprawę że przychodzę tak trochę z dupy z tym podaniem i bez prawie żadnego przegranego czasu ostatnio, ale jak napisałem wyżej, gdy pierwsze co mnie przywitało to cheater to myślałem że krew mnie zaleje, wiec chce po prostu pomoc wiec mam nadzieje że ten brak aktywności ostatnio nie wpłynie negatywnie na to podanie

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.