Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone]Podanie na admina ( only mirage )

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imie: Jakub

Nick: nifequ

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/%CE%B7%CE%B9%C6%92%D1%94q%CF%85%EF%B7%BD/91.185.185.117:27050/

SteamID: STEAM_0:1:518348992

Znajomość komend SM: Myślę że około 5: ban, unban, kick, gag, mute - tyle powinno wystarczyć 

Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera? : Poświęcam troche czasu na te grę miedzy innymi na serwer Mirage, jest wiele sytuacji gdzie widze cheatera ale admina nie ma na serwerze, lubię łapać nowe kontakty i jestem otwarty na innych graczy

Składka: W moim przypadku nie wchodzi w gre

Coś o sobie (min. 30 słów) : Mam na imię Jakub, ale raczej wole gdy ludzie mówią do  mnie po porostu Kuba, lubie sport głownie piłkę nożną, oglądam mecze, oczywiscie gram w CS'a, na co dzień chodzę do Technikum, lubie nowe kontakty, nie lubie cheaterów

Podanie napisałem na wzór @  dudik'a, ponieważ nie mogłem znależć innego wzoru ;)

Edytowane przez nifequ

• Zarząd
Zarząd

M8VXEaN.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja  Kill4u.pl

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.