Skocz do zawartości

[Zbanowany] odwołanie:egzorcysta

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: egzorcysta fan joint nr 2

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:1:565026166

✘ Admin banujący: Mierny

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:06-24-21 20:04

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:speedrun

✘ Powód bana/mute/gaga:autostrefy

✘ Opis sytuacji*:mierny wszedł na serwer i do obserwujących oglądał mie 2min i dostałem bana za autostrefy po tym jak się go zapytałem za co dostałem bana to mnie zbluzgał 

dostałeś bana za auto strefy po tym jak dwukrotnie dostałeś kicka przez console ( 1 dzień przed dostaniem bana robiłes słabe strefy a na drugi dzień wchodzę na serwer i robisz odrazu lepsze strefy)

Edytowane przez Mierny

1 minutę temu, Mierny napisał:

dostałeś bana za auto strefy po tym jak dwukrotnie dostałeś kicka przez console ( 1 dzień przed dostaniem bana robiłes słabe strefy a na drugiu dzien wchodze na serwer i robisz odrazu lepsze strefy)

Potwierdzam, gram na serwerze codziennie nawet po 10h i tak jak "egzorcysta mówi (bluzgi)" nie wychodziły z ust gracza  @   Mierny

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

received_351238735965307.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.