Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie na admin] [₱łɆ₮ⱤɄ₵Ⱨ₳ ]

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię:Piotr
✘ Wiek:14

Nick:₱łɆ₮ⱤɄ₵Ⱨ₳
 Min 10 postów: nie mam 
✘ Min. 7 dni stażu na forum: też nie
 Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/₱łɆ₮ⱤɄ₵Ⱨ₳/91.185.185.117:27050/     tak wiem, że nie mam wymaganych godzin ale będę grać długo na tym serwerze i zajme sie nim bo nie ma innych adminow 
 SteamID: 
STEAM_0:0:601415685
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 8
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ nie ma żadnego innego, bynajmniej nigdy nie widziałem i po prostu ciągle lataja odpaleńcy i chce wziąć sprawy w swoje ręce bo jak pisze report lub na chatboxie to nikogo to nie obchodzi, mam też doświadczenie bo byłem adminem na 2 serwerach które już niestety upadły nie wiem czy mogę napisać nazwe bo niechce reklamować.
 Składka [TAK/NIE] (wysok
ość składki): NIE
 Coś o sobie (min.25 słów): Pjoter jestem i lubie pykać w cska haha. Jestem z województwa Łodzkiego i interesuje sie sportem, e-sportem, motoryzacją i informatyką/technologią.

• Junior Moderator

Jestem na nie 

-podanie

-gt

-forum (wczoraj założyłeś konto)

-składka

received_351238735965307.gif

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.