Skocz do zawartości

Pozytywnie Skarga na vajkinga

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: PlugiN

✘ Nick podejrzanej osoby: Vajking

✘ Steam id(podejrzanej osoby): nie umiem znalesc 

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: polowa mapy chyba

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: awp ns bh

✘  Opis sytuacji: kazdy mnie wyzywa przez vajkinga vajking mi bezpodstawnie daje bany muty gagi lou jest swiadkiem dzisiaj dostal ostrzezenie za bana oczywiscie bez powodu i jeszcze jedna rzecz vajking zaczal mnie wyzywac itp caly serwer poszedl za nim "pewnie dlatego bo chca od niego credity" i teraz kazdy na serwie mnie wyzywa a chcialbym tam grac w spokoju pozdrawiam PlugiN

✘ Link do demka/ssy z gry:https://w35.gotv.pro/srv57103/auto-20210708-1624-awp_dust.dem.zip i lou jest swiadkiem 

• Woow 1
  • +1 1
By  Lou,

Więc tak, z Vajkingiem te demko nie ma NIC WSPÓLNEGO. Ty pierw zacząłeś prowokować, po czym z kolegami zaczęliście się wyzywać od frajerów,60 itp. Dostaniecie wszyscy po banie na 360.

• Administrator Sieci

9.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Screenshot_1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.