Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie]Ezz47

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:ezz47

✘ Twój Steam ID*:Steam_1:1:612021886

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: ✘ Admin banujący: @   przczolaONLY MIRAGE #1 runda 14/5

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 7/12/21 17:36

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Mirage #1

✘ Powód bana/mute/gaga:obraza administracji : (

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: http://738618.node86.pukawka.pl/dem-de_mirage-1626101328-1626102948.zip

✘ Opis sytuacji*: Jeden ct z druzyny admina przeszedł żeby mnie podsłuchiwać jak zacząłem niestosownie opisywać admina o nicku przczoła. Moje słowa brzmiały następująco "ten admin ma kija w dupie" i tym podobne złe odzywki. Taki sposób odzywania się nie jest bez powodu, ponieważ co każde zabicie go wychodził na tryb oglądającego aby mnie sprawdzać co skutkowało tym że zacząłem mówić że "nie potrafi grać". Z góry Dziękuje za pomoc. 

Edytowane przez Szablo
dodanie przczoły do Admin banujący
  • Haha 1
By  Lou,

Dostałeś bana za obraze. do którego sam się przyznałeś. Odwołanie odrzucam.

• Administrator Sieci

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

• Super 1

Screenshot_1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.