Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie na AntyCheat] [przczoła]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: przczoła

Imię: Kuba

Steam ID: STEAM_1:1:100136597

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: ~3-4h, teraz jest wolne więc forum mam praktycznie zawsze odpalone w karcie przeglądarki na drugim monitorze

Opisz siebie:
Hej, jestem Kuba. Mam 18 lat i pochodzę ze śląska. W wolnym czasie gram w CSa, hobbistycznie montuje filmy, uczę się na maturkę i siedzę na TSie Kill4u. Staram się być odpowiedzialny, dotrzymywać słowa i robić wszystko na 100% nie tylko w kwestiach szkoły, lecz ogólnie w różnych dziedzinach życia. Na TSie i Forum przesiaduję już od dłuższego czasu więc strzelam, że jestem już chociaż trochę rozpoznawalną osobą na tej sieci.

Dlaczego akurat Ty?:
Jako, że moje ostatnie podanie sprzed dwóch miesięcy nie było zbyt przekonywujące (z czym się jak najbardziej zgadzam, gdyż no nie oszukujmy się napisałem je trochę na odpie***l), tak tym razem postaram się je napisać ładniej i schludniej. Jestem adminem serwera Only Mirage #1 z kilkumiesięcznym stażem, więc jestem w stanie stwierdzić, że znam się poniekąd na ocenianiu cheaterów oraz ich demek. Tutaj przykładem może być nagranie i rozpisanie kilku demek gracza o nicku Niezniszczalny_Bot, który nieudolnie starał się grać na cheatach, lecz udowodniłem że grał on nie czysto. Głownie aplikuję, ponieważ chcę pomóc obecnym osobom na tym stanowisku w utrzymaniu porządku w dziale  "Strefa Banów". Poniekąd chcę również sprawdzić czy podołam obowiązkom AntyCheat'a i czy sprawdzę się w tej roli. Na ocenianiu cheatów, się znam mimo tego, że nigdy na nich nie grałem. Od mojego bana z powodu cheatów nie było ani jednego odwołania, co utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak potrafię oceniać poprawnie demka cheaterów.

Czy miałeś styczność z sourcebans?: Niestety nie, lecz jestem w stanie się tego szybko nauczyć.

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9,5/10

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Nie, osobiście nie grałem, lecz znam ich działanie.

Kontakt: 
Discord - miejscowy#0001
 TS3 - przczoła
Steam - https://steamcommunity.com/id/przczola
i oczywiście forum.

logo.png

Edytowane przez przczola
  • Nasz człowiek! 1
  • Super 1
  • Lubię to! 2
  • Dzięki! 1
  • +1 1

592486241_sygnaturkaprzczoaacgif.gif.cb2ba38422eb9bf94adbd9cf1137a171.gif

JESTEM NA TAK

+wiek

+forum 

+podanie

ogólnie totalny szef (:

• Super 1

wUttevV.gif

• AntyCheat

Jestem na TAK! 

+Wiek 

+Aktywność 

+Znajomość wspomagaczy

+Podanie

+Potrzeba osób na owe stanowisko

• Super 1

• Junior Moderator

Oj byczq pewnie że na tak :D

+wiek

+cheaty

+Potrzebny jest jeszcze 1 AC

+Podanie

+Forum

Powodzenia przczółko :3

• Super 1

received_351238735965307.gif

• VIP

JESTEM NA TAK

+WIEK

+Doświadczenie graniu na czitach 

+forum 

Edytowane przez Lucyfer69
  • Super 1

• Zarząd

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1
  • +1 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.