Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM#1] [Rozmaz -,-]

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię:Dawid
✘ Wiek: 16

Nick: Rozmaz -,-
 Min 10 postów: Niestety nie
✘ Min. 7 dni stażu na forum: Nie
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): Nowy nick 
GameTracker.com : Strona gracza dla Rozmaz -,-   Stary nick GameTracker.com : Strona gracza dla ♞♅ฬιzαяĐ♛
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:1:604781274
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]:7:10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ bardzo często jestem na serwerze i myślę że jestem lubiany i jak jestem często na serwerze są osoby które są odpalone a adminów nie ma i chciał bym im w tym pomóc i chronić serwer prze odpałami.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):Tak 10zł miesięcznie
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Dawid mam 16 Lat pochodzę z okolic Warszawy bardzo lubię poznawać nowe osoby jak i uczyć się nowych rzeczy bardzo lubię grać w Cs i chciał bym dodać jeszcze to że niestety ni mam Mikrofonu :c 

Pozdrawiam Dawid 

Edytowane przez Wizard
  • Przykro mi 1
By  Krang,

Może kiedyś, nabij więcej godzin na serwerze. Dopiero co się dorwałeś do serwera, a już składasz podanie na admina. 

Edited

Jestem na NIE:
- Rozpoznawalność na serwerze
- GT
- Brak mikrofonu
+/- Podanie
+ Wiek
+ Składka

Edytowane przez przczola
  • Przykro mi 1
  • +1 1

592486241_sygnaturkaprzczoaacgif.gif.cb2ba38422eb9bf94adbd9cf1137a171.gif

• AntyCheat

Jestem na NIE 

GT (na serwie masz przegrane tylko 916 minut) 

Na serwie jesteś od 3 dni.

Mikrofon (Admin powinien posiadać mikrofon, bo jeśli piszesz na say'u do kogoś, to nikt nie zwraca uwagi) 

Podanie jest napisane na kolanach.

+/- Niby widziałem cię na serwie, ale to nie znaczy, że ludzie cię na nim znają.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • +1 1

• VIP
3 godziny temu, Rozmaz napisał:

logo.png

Imię:Dawid
✘ Wiek: 16

Nick: Rozmaz -,-
 Min 10 postów: Niestety nie
✘ Min. 7 dni stażu na forum: Nie
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): Nowy nick 
GameTracker.com : Strona gracza dla Rozmaz -,-   Stary nick GameTracker.com : Strona gracza dla ♞♅ฬιzαяĐ♛
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:1:604781274
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]:7:10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Ponieważ bardzo często jestem na serwerze i myślę że jestem lubiany i jak jestem często na serwerze są osoby które są odpalone a adminów nie ma i chciał bym im w tym pomóc i chronić serwer prze odpałami.
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):Tak 10zł miesięcznie
 Coś o sobie (min.25 słów): Mam na imię Dawid mam 16 Lat pochodzę z okolic Warszawy bardzo lubię poznawać nowe osoby jak i uczyć się nowych rzeczy bardzo lubię grać w Cs i chciał bym dodać jeszcze to że niestety ni mam Mikrofonu :c 

Pozdrawiam Dawid 

Wiesz sieć jest na tyle potężna ze jednak może dobrze dobierać sobie adminów a Ty nie spełniasz podstawowych warunków?    Wiesz osoby które staraja się o jakieś funkcje i nie spełniają wymagań powinny przynajmniej przekonać innych swoim podaniem. A Ty? Nie zrobiłeś tego przykro mi :) Więc jeżeli mam prawo do opinii to dam NIE 

- Gametrack

- Podanie kiepskie

- Brak Ci cierpliwości nie możesz nawet poczekać tygodnia na forum i napisać 15 postów aby spełnić dwa warunki. 

Edytowane przez Grubyy
  • Dzięki! 1

Jestem na NIE

-staż 

nikt cie nie zna

ysL02ak.gif

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.