Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM#1] ♥S𝖆𝖑𝖙𝔂?♥

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię: Adam
✘ Wiek:16
 Nick:♥S𝖆𝖑𝖙𝔂?♥
 Min 10 postów:7
✘ Min. 7 dni stażu na forum:48 dni na forum 
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h):https://www.gametracker.com/player/SpraY/91.185.185.117:27050/ stary nick https://www.gametracker.com/player/♥S𝖆𝖑𝖙𝔂%3F♥/91.185.185.117:27050/ nowe
 SteamID(Nie link do profilu na steamie):STEAM_1:1:612021886        
 Znajomość komend SourceMod'a [1/10] 8/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:Jestem i bendę bardzo aktywnym adminem na serwerze + forum będę na serwerze od 2-5h na serwerze na dc jestem prawie cały dzień aktywny znam się bardzo dobrze na komendach  source moda codziennie sprawdzam forum czy nie ma jakiś zmian w regulaminie + na steam Bendę aktywny dość często na dm 
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):tak 45,69zł mogę dać
 Coś o sobie (min.25 słów):Nazywam się Adam mieszkam już 6 lat w Irlandii jestem zabawną miłą i cierpliwą osobom lubię grać w gry wyjść na miasto z kolegami ,lubię grać w piłkę nożną, koszykówkę i jeździć na rowerze.

Edytowane przez Ezz47

• VIP

Nie za bardzo mnie przekonałeś po co mi informacja że masz 2 psy i rybki? To nie jest podanie do sklepu zoologicznego  ;]  Wbiłeś równo 15 godzin na serwerze  lub poddałeś kogoś gametracka a mówisz że siedzisz dziennie od 2h do 4h? To skoro na forum od 48 dni to jednak tych godzin powinieneś wbić trochę więcej... 

Składki nie zapłacisz więc co dajesz od siebie? W Twoim podaniu są błędy...  Twoje tematy to są jedynie pochwały gdzie się podlizałeś administracji lub skargi. 

Nie przekonałeś mnie dam NIE  :)  

- Składka

- Kiepskie podanie 

Edytowane przez Grubyy
  • Przykro mi 1
  • +1 1

Jestem na NIE:
- Zachowanie na serwerze i poza nim (byłeś nieraz karany, po czym obrażałeś administrację w prywatnych wiadomościach)
- GT
- Składka
- Podanie
+/- Forum
+ Wiek

• Przykro mi 1
  • +1 1

592486241_sygnaturkaprzczoaacgif.gif.cb2ba38422eb9bf94adbd9cf1137a171.gif

admin white powiedział rżę mam dać to bo zmieniałem nick dużo graczy czy powie, Jeśli wejdziesz na serwer to zobaczysz top time Bendę 8-9  miałem napisać coś osobie ale nie mówiło rżę nie mogę pisać jakie zwierzęta domowe mam 

O posty mówiłem whit że mam tylko takie ale on powiedział że to też jest to też jest  post  a zakładek mogę dać jak tak chcecie to mogę dać 10 euro czyli 45,70zł

pytałem się nie których adminów i mówimy że nie zwracają uwagi czy byłeś karany 

Jak nie wierzysz to zapytaj whita on ci powie pomagał mi trochę z tym i sam zapytał się czy nie chce zrobić rekrutacji na admina bo dużo razy wchodzę  bo jest cheter

czasami jestem toxic jeśli jakiś pan co chetuje wejdzie albo ktoś zacznie wyzywać i tak obraziłem kilka razy administracje ale jak już pisał trochę wyżej pisałem i pytałem się kilku administratorów  i mówili że nie zwracali na to uwagi    

każdy popełnia jakieś  błędy czasami i mi nie mów że ty nie popełniasz ich albo ktoś inny   

Edytowane przez Ezz47
  • Przykro mi 1
By BartexPL,

Edytuj post zamiast dodawać odpowiedzi pod swoim tematem!

Jestem na NIE

-składka

-gt

-podanie

• Przykro mi 1

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

• Super 1
  • Przykro mi 1

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.