Skocz do zawartości

Odrzucone Redaktor-Rozmaz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid 
Znajomość regulaminu (0-10): 8
Dlaczego Ty miałbyś zostać Redaktorem?: Chciał bym pomóc w rozwijaniu Forum i widzę że nie macie Redaktora a ja myślę że bardzo dobrze spiszę się na tej roli.
Coś o sobie (min. 50 słów): Mam na imię Dawid mam 16 lat pochodzę z okolic Warszawy lubię grać w cs jak i poznawać nowe osoby bardzo szybko się uczę nowych żeczy. Bardzo lubię jezdzić rowerem jak i Motorem a dokładnie yamaha yzf r125.Bardzo lubię psy jak i koty.
Twoje przykładowe prace (min.2):1- 2- 3- 4-

@ Siwypozwolił mi na napisanie szybszego podania.

Edytowane przez Krang
  • Haha 2
By  Krang,

Słabe podania, ortografia leży, a treści ciekawych nie dodajesz. Prócz zagadek z wujka Google. 

• VIP

Ja nie wiem wyjdę na strasznego buca bo w każdym podaniu jestem na NIE ale kurde no jak mam nie być? 

Przecież to jest żart... Błędy ortograficzne w podaniu na redaktora? To są "żeczy" nie do wybaczania. Masakra jakaś...

Podanie kiepskie i z błędami... A funkcja redaktora to coś więcej niż tylko pisanie zagadek :PPPP 

Na NIE! :) 

• Przykro mi 1
  • +1 1

• AntyCheat

Jestem na NIE 

Staż na forum

Nikt cię nie zna 

Dotychczas nie masz jakiś dobrych  prac tylko zagadki z neta XD

Twoja interpunkcja jest bardzo słaba (Pisze się chciałbym*)

Podanie jak na redaktora powinno być ładnie napisane, a to wygląda jakby było pisane na kolanie w 5 minut.

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

• Super 1
  • Przykro mi 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.