Skocz do zawartości

Przyjęte Podanie na helpera - nat123

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

✘ Imię: Nataniel
✘ Nick: nat123
✘ Wiek: 15
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/nat123/91.224.117.81:27070/
✘ SteamID: STEAM_1:0:220964801
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8.5/10 
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać Helperem tego serwera?:: Jestem osobą z dużym doświadczeniem (2.6k+ godzin + ponad pół roku byłem adminem na serwerze surf), która jest rozpoznawalna wśród graczy. Nie podejmuję pochopnych decyzji i nie karam innych bez ewidentnych dowodów, wszelakie skargi na graczy weryfikuję (głównie w postaci demka). Każdego karam tak samo, nikogo nie faworyzuję oraz posiadam dobrą znajomość regulaminu.
✘ Składka [TAK/NIE](wysokość składki): nie
✘ Coś o sobie (min.30 słów): Nazywam się Nataniel, gry są moim zainteresowaniem więc spędzam na nich wolny czas. Interesuję się też różnymi sztukami walk oraz pływaniem. Lubię psy oraz surfowanie w cs, co można zauważyć po umiejętnościach / gametrackerze. Według mnie kajakarstwo jest czymś interesującym i zabawnym jeśli macie z kim pogadać, sam kilka razy pływałem kajakiem i myślę, że dalej będe to robić. A jeśli chodzi o sztuki walki to najbardziej interesuje się ju-jitsu, z którego mam największe doświadczenie i wiele wygranych zawodów.

--
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

• Haha 1
By  Lou,

Zgłoś się do JA+.

• Moderator

+ znajomość komend

+ doświadczenie

+ podanie, coś o sobie, dlaczego ty miałbyś zostać Helperem

- Helper tylko może tylko kickować, mutować i gagować, więc żeby kogoś zbanować, musiałbyś pisać na forum lub do kogoś kto ma admina

Jestem na Tak

Edytowane przez BartexPL
  • Lubię to! 1

RmURLZK.png

jestem na nie

mówi cały czas o regulaminie typu nie kamp itp. a sam go nie przestrzega mam dowód dzisiaj 18.08.2021r. godzina 13.42 mapa surf_egypt_csgo strzelał sie ze mną i jak mial zapewne low hp specjalnie poszedł na spectetora żeby nie stracić punktów

• Haha 1

• Administrator Sieci

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Screenshot_1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.