Skocz do zawartości

[Zbanowany] Odwołanie EL GANSTEROO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: EL GANGSTEROO

✘ Twój Steam ID*:  STEAM_1:1:620696973

✘ Admin banujący: Admin | ☢ Tobi - Bakajoko

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 08-28-21 17:23

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: nie wiem 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: KILL4U [PL/EU] [#2] Only Mirage !vip !ws !knife ...

✘ Powód bana/mute/gaga: cheaty

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: nie wiem gdzie to nie ma jeszcze chyba

✘ Opis sytuacji*: Gram gram i nagle ban za cheaty. Admini totalna porażka z tego co widzę a ten Tobi to szczególnie. Mam nadzieje że szybko ktoś to rozpatrzy bo chce wrócić i grać

Edytowane przez gangstaparadise
  • Haha 1
By  SOKU,

Dodaj link do demka znajdziesz je tu: https://acp.kill4u.pl/demos/7 // Masz na to 5h

By  Szablo,

Nie dodałeś demka, więc odwołanie odrzucam. 

• Moderator

Na serwerze wyzywasz, zdradzasz informacje dot. admina na ukrytym spect + cheatujesz. Nie mam nic więcej do dodania 

• Haha 1

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• AntyCheat

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.