Skocz do zawartości

Odrzucone Podanie na Opiekuna.

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię:Łukasz
 Nick:♡BULA♡
 Link do GT z przegranymi godzinami:https://www.gametracker.com/player/♡BULA♡/91.224.117.35:27105/
 SteamID:STEAM_1:0:237000768
 Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:9,5
 Dlaczego Ty miałbyś zostać opiekunem tego serwera?:: Jestem jedynym (aktywnym) administratorem na serverze awp bh ns chciałbym zostac opiekunem poniewaz zalezały by mi na zachęcaniu większej ilości osób na składanie podania o admina. Moim zdaniem osoba która jest nowa bardziej posłucha sie bądz zastanowi się nad złozeniem podanie jeśli powie mu to opiekun , niz admin. :)
 Coś o sobie (min.40 słów): Jestem Łukasz mieszkam na śląsku mam , lat 16.  Lubie grac na naszym ulubionym serverze (czytaj awp ns) jak i jeździc na rowerze, i moim największym plusem  jest to ze nie chodze do "roboty" i mam duzo czasu na gre , lubie równiez łowić ryby. ♡ 

• Haha 1

• Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.