Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] I'm a babo peasant

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

✘ Nick z gry:I'm a babo peasant :)

✘ Twój Steam ID*: 76561199120938393

✘ Admin banujący: Szablo

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 08-30-21 18:56

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 14

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: mirage #4

✘ Powód bana/mute/gaga: naduzywanie

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: 

✘ Opis sytuacji*:Gram se na serwerze i taka osoba ktora mnie prowokowała na serwerze i spamila nie wiem czy dobrze zrobilem bo Binior napisal ze zle zrb i mialem go odbanowac albo perm i nie moglem poniewaz kupilem nie dzialajacego moda nie moglem kickowac ani nic bo nie dzialalo pisalem do wlasciciela nie odp mi no i administrator wszedl na serwer i odrazu powiedzial zebym sie porzegnał nawet nie zdazylem nie wiem co zle zrobilem ale nie mialem szansy sie wytlumaczyc ani nic i powd byl naduzywanie ale to jest liczba mnoga a kadzemu sie zdaza adminowi ale adminowi latwo powiedziec jesli moze banowac itp wszystko dziala a moderatorowi nic nie dzialalo :D i dostalem vipa ktory nie dzialal jak mial dzialac to wszystko moim zdaniem nie powinienem dostac 

Edytowane przez Szablo
  • Haha 7
By  Krang,

Dodaj demko oraz Steam ID. 

Edited

• Junior Moderator
JM

Dostałeś Bana ponieważ nadużywałeś na serwerze możliwości rangi "Moderator" przez co przeszkadzałeś innym w rozgrywce

received_351238735965307.gif

• Moderator
Moderator

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.