Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o admina OM #2] [Nogbi]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Imię: Norbert
✘ Wiek: 18

✘ Nick: Nogbi
✘ Min. 10 postów

✘ Min.7 dni stażu na forumKonto stworzyłem kilka godzin temu, wydaje mi się że to nie będzie problem jeśli na drobie to na dniach.  :D 
✘ Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/Nogbi/145.239.23.162:28010/
✘ SteamID (Nie link do profilu na steamie): STEAM_1:1:186771318
✘ Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 4-10 (jestem w stanie się douczyć) :D 
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: 
Chciałbym zostać Adminem ze względu na małą ilość osób na tym stanowisku oraz ze względu na małą aktywność niektórych Adminów, Mam przegrane na tym serwerze już 30H, sam znajduje się w topce toptime oraz w top 3 graczy na serwerze, jestem aktywny na tym konkretnym serwerze, spędzam około 3/4 godzinny dziennie. Przez wygaśnięcie rangi mam Lem'a, niedawno był Globala więć łatwo mi jest odróżnić osobę grającą czysto.
✘ Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK/Reklama
✘ Coś o sobie (min.25 słów): 
Cześć jestem Norbert, mam 18 lat, jestem ze Śląska, ale tak ci to nie potrzebne więc po co mam się tutaj pocić i tak ta informacja nie zmieni twojego życie. :D 

(Chyba rozumiesz)  Pozdrawiam cieplutko  :D 

Mam nadzieję, że zostane przyjęty na to stanowisko.

na TAK

+gt

-forum (posty)

+/- podanie

+wiek

+/- sm

Edytowane przez TAICS
  • Lubię to! 1

wUttevV.gif

• Moderator

jestem na TAK

+ gt

+/- forum (ze względu na brak stażu)

+ podanie

+ wiek

+/- sm

"Popierdalam se po miescie, morda najarana, każda suka mokra idzie wielki Disco Bania. Kupię sobie auto, no to będę zapierdalaće, lecę na wyjebce, Bania z pierdolnięciem wraca"

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.