Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o Admina - Only Mirage #3] Heart_Brxken

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Imię: Sylwester
✘ Wiek: 21

Nick: Heart_Brxken
 Link do GT z przegranymi godzinami *KLIKNIJ TUTAJ*(min 10h): https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.29:27060/top_players/?query=Heart_Brxken
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): STEAM_0:1:561843722
 Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: Nie wiem. Umiem dać bana, kicka, mute, gag. Podstawy znam jak coś więcej będzie potrzebne to co to za problem się nauczyć.
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Lepiej mieć kogoś kto pilnuje serwera niż nie. Więc oto i jestem.
✘ Czy posiadasz konto z zakupionym statusem PRIME?: Nie pamiętam czy zakupiony czy za exp'a ale jest.
 Coś o sobie (min.25 słów):

Sylwester, lat 21 - Małopolskie.
Lubie grać w gry, trochę w Piłkę nożną i koszykówke.

Lubię - trap, rap i w ogóle wszystko co da się słuchać oprócz disco polo, metalu i kpopu.

Niektórzy twierdzą, że uzależniony od komputera ale it is what it is.
Gram w gry od około 2006 roku, zaczynałem na GTA: Vice City a później już na bardzo długo, bo od roku 2007 zacząłem pogrywać w CS 1.6

Edytowane przez Heart_Brxken
ogarnalem ze kazdy nick moj na steam to dodaje inny do GT :P
  • Lubię to! 2
By  Krang,

Uzupełnij wzór. We wzorze jest, na ile znasz SM, a nie jakie komendy znasz. 

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Dzięki! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.