Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] FADE

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

✘ Nick z gry: FADE

✘ Twój Steam ID*: STEAM_0:0:566487360

✘ Admin banujący: MasterOfPyro

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 09-12-21 20:21

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:  Nie pamiętam. Ponieważ odbyło się to wczoraj.

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only mirage #4

✘ Powód bana/mute/gaga: nagminne obrazanie + brak kultury

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: http://dema.siwy.ovh//dema//auto-20210912-1955-de_mirage.dem.zip

✘ Opis sytuacji*: A więc tak, zaczęło się od tego, że mój teammate został sam na 3 clutch, więc jak powinno się  to odbyć kulturalnie, to powinna pozostać cisza po stronie naszego teamu. Po czym zaczął się wydzierać dosłownie jeden z dzieci po prostu (jeszcze wtedy obowiązywało 16+, nie wiem jak to tej pory). To powiedziałem dosłownie z nerwami, ponieważ nie jedna osoba siedziała na nerwach w tamtym momencie, ponieważ no każdego by takie coś zdenerwowało, więc powiedziałem zdanie typu: ,,Zamknij kurwa morde, widzisz że ma clutcha? to  siedź cicho" po czym pan Administrator/Moderator, zbanował mnie NA 7 DNI. Po czasie od znajomych dowiedziałem się że był młyn po jednej  stronie drużyn i się obrażali, gdzie wtedy otrzymali tylko WYCISZENIE SERWEROWE PÓŁ GODZINNE. No nie powiem zdenerwowało mnie to. Chciałbym dostać skrócenie bana na przynajmniej 4 dni, ponieważ gadałem z  dwoma osobami z administracji, gdzie powiedzieli  że aż na 7 DNI nie powinienem dostać.  Pozdrawiam serdecznie :)

@ BiniorChłopie, weź ty siedź po prostu cicho, a nie się wpieprzasz, gadasz mi o kulturze coś gdzie sam jej nie posiadasz wiec wielkie X D dla ciebie, co już nie przypominasz sobie jak mnie wyzywałeś  w meczu? Nie pisz nic bo tylko i wyłącznie się pogrążasz 

Edytowane przez FADE
  • Super 1
  • Haha 3
By White,

Podaj link do demka. Znajdziesz je tutaj https://acp.kill4u.pl/demos/13

By debest,

Jeżeli chodzi o obrazę to niech sobie dalej gra lecz dostaje muta.. 

Donator

Okay, ban nie dotyczy jednej akcji, tylko całościowo Twoje zachowanie na serwerze jest karygodne. Obrażasz każdego, jesteś totalnie nie kulturalny i mam prawo dać bana w pełnym wymiarze bo nie toleruję takiego zachowania na serwerze. Możesz pogadać nawet z 15 osobami z administracji oraz królową Anglii i tak nic to nie zmienia. Ja osobiście bym był bardziej za przedłużeniem Twojego bana a nie za skróceniem i jeśli po banie będziesz dalej się tak zachowywać to nie martw się ale dostaniesz go na znacznie dłużej osobiście ode mnie. 

Pozdrawiam Serdecznie

MasterOfPyro

@ FADE ale dystans to jest najgłupsze tłumacznie, którym się sam wkopałeś co robisz na serwerze. Po to masz TS3 bądź Discord aby tam robić swój dystans a nie obrażać swoich kumpli na pełnym serwerze. Wchodzi nowy gracz A oraz B i słyszą Twój dystans jak wyzywasz się ze swoimi kumplami. Czy gracze A oraz B wiedzą że to jest 4fun? Nie! I wtedy Gracze A oraz B wyjdą z tego serwera i znajdą sobie serwer na którym, nikt nie wyzywa się z kimkolwiek. 

Edytowane przez MasterOfPyro
  • Haha 1

• Junior Moderator
JM

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

received_351238735965307.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.