Skocz do zawartości

Naprawiony [Błąd MIRAGE#4]

Rekomendowane odpowiedzi

Donator

Nick: MasterOfPyro

✘ Czego dotyczy błąd?:

1. Pierwszym chyba najpoważniejszym problemem jest wprowadzony wyższy immunitet panelu sm_admin niż samego admina. W momencie jak ktoś zmutuje bądź zbanuje gracza przez sm_admin to nie da się ściągnąć już tego. Wyskakuje ta informacja: [ rBans ^ Bany ] The mute on MasterOfPyro was unable to be removed due to being muted by a higher administrator! Dzięki @   AnonOnlyMirage #4

2. Brak rang na serwerze. Zniknęły one dzisiejszego dnia całkowicie z tabeli jak i komendy !mm. Ogólnie dużo ludzi wspominało i były nawet propozycje aby wprowadzić rangi faceit zamiast standardowych Csowych, także to Twój wybór @ Siwy

3. Brak tagu gracza, vipa czy też svipa w tabeli. (Również zniknęło dzisiaj)

4. Skaczący Var na serwerze do ogarnięcia

5. Pod koniec finałowej rundy serwer się wyłącza na około 5 sekund. Nie wiem jakie errory tam wyskakują wtedy także fajnie jakbyś sprawdził @ Siwy

6.  Komenda sm_ukryj na czacie pokazuje po Polsku że gracz się rozłączył:

Gracz MasterOfPyro opuścił grę (rozłączył się)

Natomiast jak ktoś wychodzi z serwera to pokazuje taką wiadomość:

Player MasterOfPyro left the game (Disconnected)
Gracz MasterOfPyro wyszedł z serwera (STEAM_1:1:90756669)

Niektóre osoby już zdążyły to wyłapać i są w stanie wyłączyć cheaty jak zobaczą tą fake wiadomość, że admin wchodzi w spectator mode.

7. Słyszałem głosy, że ludzie woleli by tickrate 128 jak na innych mirrage z sieci, nawet w nazwie serwera jak się wchodzi jest TR128 a wchodząc widzą 64 i niektórzy są zmieszani tym faktem. To oczywiście tylko moja uwaga niżeli błąd, o którym słyszałem na serwerze.

✘ Materiały: (zdjęcie, film): Wystarczy wejść na serwer

logo.png

• Nasz człowiek! 1
  • Super 1
  • +1 2
By Siwy,

1. Zbytnio nie rozumiem sprawdzałem i wszystko działa poprawnie.
2. System rang zmieniony, również dodano rangi faceit.
3. Tagi fix.
4. Nie do zrobienia.
5. Siedziałem na serwerze lecz nie zauważyłem błędu.
6. Chyba zrobione.
7. Nie ma takiej możliwości z względu na maszynę, już jest var a co dopiero na 128tick możemy zapomnieć o grze.

• Zarząd
Zarząd

Te błędy są nam dobrze znane, ale na dzień dzisiejszy nie możemy się z nimi uporać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że VAR utrudnia Wam rozgrywkę, ale to nie jest nasza wina tylko dostawcy. 

Co do reszty, to też zdajemy sobie sprawę, że w kółko na OM4 się coś dzieje i nie zawsze jest wszystko na tiptop, ale OM4 jest dość problematycznym serwerem i jest "zawsze coś" - błędy na bieżąco są zgłaszane do @ Siwy.

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

• Właściciel
Właściciel

8.png

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja prośba została rozpatrzona pozytywnie!

Powód:  Błąd został naprawiony  !

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Dzięki! 1

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.